Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner pierwszy raz opowiedziała o powodach rozwodu z Michałem Wiśniewskim

Zdradziła też, jaki ma kontakt z byłą teściową!

Rafał Kowalski 7 lipca 2020 08:56
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie są już małżeństwem od 9 miesięcy. Para rozstała się jeszcze wcześniej i choć dużo mówiło się o tym w mediach, nigdy żadne z byłych małżonków nie powiedziało, co tak naprawdę popsuło się między nimi. Aż do teraz…

Dominika Tajner o rozstaniu z liderem Ich Troje

Jak powiedziała ulubienica wielu kobiet w ostatnim wywiadzie, jej związek z Michałem Wiśniewskim wygasał dzień po dniu… „Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie”, wyjaśniła naturalną przyczynę rozstania Dominika Tajner i dodała, co dała jej decyzja podjęta rok temu. „Jestem na pewno bogatsza w doświadczenia, a przez to mądrzejsza, bardziej rozważna i pewnie trudniejsza w relacji z drugim człowiekiem”, powiedziała w Twoim Imperium 41-latka.

Dziś córka Apoloniusza Tajnera jest już spokojna, ale nie od razu po kryzysie w małżeństwie tak było… „„Pierwszy moment rozstania był dla mnie bardzo nieprzyjemny, myślę dla Michała także nie było to coś, na co się cieszył. Ale szybko doszliśmy do tego, że rozstać też trzeba się umieć. Nie ma się co po 9 latach szarpać, mamy teraz lepsze relacje, niż podczas ostatnich miesięcy małżeństwa. […] Podchodzę do tego jak do lekcji i już nie mogę się doczekać na to, co się przede mną otwiera”, mówiła nam kilka miesięcy temu ulubienica internautów.

Co ciekawe, Dominika Tajner do dziś ma świetny kontakt z mamą Michała, swoją byłą teściową! „Jest bardzo bliską mi osobą. Pomagała mi, wspierała mnie i tak już zostanie. Takich więzi się nie zrywa. Zresztą mój pies został pod jej pełną miłości opieką. Czasami dzwonimy do siebie, piszemy. Ale nie rozmawiamy na temat Michała”, wyjaśniła gwiazda w Twoim Imperium.

Życzymy Dominice Tajner wszystkiego, co najlepsze. 

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.