Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner skomentowała narodziny brata!

Gwiazda nie kryje radości!

Olga Figaszewska 22 października 2019 13:51
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

We wrześniu Apoloniusz Tajner po raz trzeci został tatą! Na świecie pojawił się Leopold Apoloniusz. Szczęśliwi rodzice podzielili się tym faktem w rozmowie z mediami i nie ukrywają, że to dla nich wyjątkowy, radosny czas. „Synek jest zdrowy. (…) Jesteśmy szczęśliwi,bo to wyczekane dziecko”, zdradziła Izabela Podolec-Tajner w rozmowie z portalem Pomponik.pl. Szczęścia nie krył również Apoloniusz Tajner. ,,Czuję, jakby przyłączono mi bateryjke do ciała", wyznał prezes PZPN w rozmowie z Super Expressem. Narodziny braciszka skomentowała również Dominika Tajner! Co zdradziła?

Dominika Tajner o narodzinach braciszka

W rozmowie z Party.pl Dominika Tajner postanowiła skomentować szczęśliwą nowinę. Po raz drugi została starszą siostrą! Gwiazda ma już młodszego brata, Tomisława, a teraz dołączył do nich Leopold.

,,Ja siostrą jestem od 36 lat, z tą różnicą, że teraz mam dwóch braci. Młody jest równie uroczy jak ten starszy, chociaż ze starszym póki co łatwiej jest mi się porozumieć", mówiła w rozmowie z dziennikarzami.

Świeżo upieczonym rodzicom raz jeszcze serdecznie gratulujemy!  

Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o początkach znajomości i relacji z prezesem PZN
Fot. East News

Izabela Podolec-Tajner i Apoloniusz Tajner
 

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!