Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Wspomnienie

Dominika Tajner pogrążona w żałobie. Zamieściła poruszający wpis

„Nie mówię "żegnaj", lecz "do zobaczenia”

Olga Figaszewska 16 sierpnia 2023 08:39
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner zamieściła poruszający wpis. Gwiazda pożegnała w nim bliską osobę. Odeszła mama jej ukochanego. Dorota Wach zmarła 14 sierpnia. „Nie mówię "żegnaj", lecz "do zobaczenia”, czytamy.

Dominika Tajner w żałobie. Pożegnała bliską osobę

Nikt nie jest przygotowany na pożegnanie bliskich. Dominika Tajner w poruszający sposób pożegnała niedoszłą teściową, mamę swojego partnera, boksera Mariusza Wacha. Dorota Wach odeszła w wieku 65 lat. Obie panie łączyły bardzo dobre relacje. Dominika Tajner uczciła pamięć mamy narzeczonego. 

„Wczoraj odeszła cudowna kobieta, mama Mariusza Wacha. Dorotko, nie mówię "żegnaj", lecz "do zobaczenia". Kondolencje przekazuję wszystkim najbliższym Dorotki. Po więcej informacji zapraszam na Instagrama Mariusza Wacha. Spoczywaj w spokoju…”, czytamy w przejmującym wpisie.

Czytaj też: Syn Kory walczy o dobre imię matki. Domaga się poprawek w sensacyjnej biografii 

Sportowiec zamieścił w mediach społecznościowych łamiące serce pożegnanie. Bokser podziękował mamie za dar życia, wychowanie, przekazane wartości. Przekazał także szczegóły uroczystości pogrzebowej. Ostatnie pożegnanie mamy boksera odbędzie się w czwartek 17 sierpnia w kościele parafialnym w Górce Kościelnickiej.

„Drodzy Przyjaciele, Fani i wszyscy, którzy mnie wspieracie, przekazuję przykrą dla mnie informację. Wczoraj około południa zmarła moja najwspanialsza, najukochańsza Mamusia. Mamo, dziękuje Ci, że mnie urodziłaś a potem wychowałaś mnie i moje rodzeństwo na fajnych i dobrych ludzi. Na zawsze zostaniesz w naszych sercach, dlatego nie mówimy żegnaj, lecz do zobaczenia. Na uroczystości pogrzebowe zapraszamy wszystkich, którzy chcą brać udział wraz z nami w ostatniej pożegnalnej drodze mamy”, napisał.

Rodzinie i bliskim przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia. 

Dominika Tajner, 2018 rok
Fot. forumgwiazd.com.pl / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.