Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner znalazła życiowego partnera!

Gwiazda ogłosiła swój nowy związek

Sabina Zięba 4 stycznia 2020 16:24
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ta wiadomość to prawdziwa niespodzianka! Po niedawnym rozstaniu Dominika Tajner ogłosiła właśnie, że znalazła nową miłość. Kim jest jej wybranek?

Nowy związek Dominiki Tajner

Ubiegły rok nie był zbyt szczęśliwy da Dominiki Tajner. Gwiazda rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim po siedmiu latach małżeństwa. Dla niej samej rozstanie było nie lada zaskoczeniem.

W życiu obojga od tamtej pory nastąpiło wiele zmian. Wokalista nie tylko zmienił partnerkę, ale również spłodził kolejne dziecko, a także się zaręczył i zaczął przygotowania do piątego ślubu. Choć wydawało się, że córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego nie chce angażować się w nową relację, teraz okazało się, że 2020 rok rozpoczęła z nowymi nadziejami.

W sobotę 4 stycznia Dominika Tajner zmieniła na Facebooku status na w związku. Jest to dla jej fanów nie lada zaskoczenie, ponieważ w ostatnich miesiącach w mediach nie pojawiały się nawet plotki o nowym partnerze. Sama w rozmowie z Pudelkiem wyznała: „Nowy rok, nowa miłość. Nie chcę zapeszać, ale niech nam się wiedzie”.

Choć nie jest znana tożsamość nowego wybranka gwiazdy, wiadomo, że jest z nim bardzo szczęśliwa. Życzymy powodzenia!  

Dominika Tajner, związek
Fot. Facebook

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.