Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner znalazła życiowego partnera!

Gwiazda ogłosiła swój nowy związek

Sabina Zięba 4 stycznia 2020 16:24
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ta wiadomość to prawdziwa niespodzianka! Po niedawnym rozstaniu Dominika Tajner ogłosiła właśnie, że znalazła nową miłość. Kim jest jej wybranek?

Nowy związek Dominiki Tajner

Ubiegły rok nie był zbyt szczęśliwy da Dominiki Tajner. Gwiazda rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim po siedmiu latach małżeństwa. Dla niej samej rozstanie było nie lada zaskoczeniem.

W życiu obojga od tamtej pory nastąpiło wiele zmian. Wokalista nie tylko zmienił partnerkę, ale również spłodził kolejne dziecko, a także się zaręczył i zaczął przygotowania do piątego ślubu. Choć wydawało się, że córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego nie chce angażować się w nową relację, teraz okazało się, że 2020 rok rozpoczęła z nowymi nadziejami.

W sobotę 4 stycznia Dominika Tajner zmieniła na Facebooku status na w związku. Jest to dla jej fanów nie lada zaskoczenie, ponieważ w ostatnich miesiącach w mediach nie pojawiały się nawet plotki o nowym partnerze. Sama w rozmowie z Pudelkiem wyznała: „Nowy rok, nowa miłość. Nie chcę zapeszać, ale niech nam się wiedzie”.

Choć nie jest znana tożsamość nowego wybranka gwiazdy, wiadomo, że jest z nim bardzo szczęśliwa. Życzymy powodzenia!  

Dominika Tajner, związek
Fot. Facebook

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.