Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner znalazła życiowego partnera!

Gwiazda ogłosiła swój nowy związek

Sabina Zięba 4 stycznia 2020 16:24
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ta wiadomość to prawdziwa niespodzianka! Po niedawnym rozstaniu Dominika Tajner ogłosiła właśnie, że znalazła nową miłość. Kim jest jej wybranek?

Nowy związek Dominiki Tajner

Ubiegły rok nie był zbyt szczęśliwy da Dominiki Tajner. Gwiazda rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim po siedmiu latach małżeństwa. Dla niej samej rozstanie było nie lada zaskoczeniem.

W życiu obojga od tamtej pory nastąpiło wiele zmian. Wokalista nie tylko zmienił partnerkę, ale również spłodził kolejne dziecko, a także się zaręczył i zaczął przygotowania do piątego ślubu. Choć wydawało się, że córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego nie chce angażować się w nową relację, teraz okazało się, że 2020 rok rozpoczęła z nowymi nadziejami.

W sobotę 4 stycznia Dominika Tajner zmieniła na Facebooku status na w związku. Jest to dla jej fanów nie lada zaskoczenie, ponieważ w ostatnich miesiącach w mediach nie pojawiały się nawet plotki o nowym partnerze. Sama w rozmowie z Pudelkiem wyznała: „Nowy rok, nowa miłość. Nie chcę zapeszać, ale niech nam się wiedzie”.

Choć nie jest znana tożsamość nowego wybranka gwiazdy, wiadomo, że jest z nim bardzo szczęśliwa. Życzymy powodzenia!  

Dominika Tajner, związek
Fot. Facebook

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.