Fot. Baranowski / AKPA
niezwykłe relacje

W przeszłości plotkowano o ich romansie… Co tak naprawdę łączyło Dominikę Ostałowską i Grzegorza Małeckiego?

Aktorka po latach ujawniła prawdę o ich relacji

Marcjanna Maryszewska 13 sierpnia 2023 17:03
Fot. Baranowski / AKPA

Dominika Ostałowska ma za sobą kilka nieudanych związków, a jej życie osobiste wciąż pozostaje pełne tajemnic. Plotkowano także o romansach aktorki z zajętymi mężczyznami... W przeszłości miała zawrócić w głowie Grzegorzowi Małeckiemu. Choć wydawało się, że dowody są niezbite, to gwiazda w końcu zabrała głos i zdecydowała się uciąć doniesienia sprzed lat. Oto, co tak naprawdę łączyło aktorską parę.

Dominika Ostałowska i Grzegorz Małecki — co łączyło dwójkę aktorów?

O tym, że Dominikę Ostałowską i Grzegorza Małeckiego połączył gorący romans, mówiła w 2009 roku cała Polska. Oboje pozostawali wówczas w pozornie udanych związkach... Aktorka kilka lat wcześniej związała się z Hubertem Zduniakiem. Łączyło ich niezwykłe uczucie, doczekali się syna… Zdawało się, że będzie to miłość do końca życia. „Nie mam wątpliwości, że to właśnie z tym mężczyzną chcę się zestarzeć. On daje mi siłę. Jest moim jedynym prawdziwym przyjacielem. Egzamin ze wspólnego życia zdaliśmy na piątkę”, podkreślała gwiazda w wywiadach.

CZYTAJ TAKŻE: Nazywał ją kobietą swojego życia, uchodzili za wzorową parę. Historia Dominiki Ostałowskiej i Huberta Zduniaka

Grzegorz Małecki również nie mógł narzekać na brak szczęścia u boku aktorki Kingi Ilgner. Był to piękny związek, oparty na wspólnych zainteresowaniach oraz wzajemnym wsparciu. Oboje uwielbiali sztukę i cenili w sobie poczucie humoru. W 2006 roku stanęli na ślubnym kobiercu, następnie powitali na świecie córeczkę oraz synka. Jednak ich rodzinna radość nie trwała długo, gdyż już dwa lata później pojawiły się pierwsze doniesienia o romansie aktora oraz jego koleżanki z planu “M jak miłość”... 

Dominika Ostałowska i Grzegorz Małecki na planie serialu "M jak miłość", 8.08.2009

Fot. Baranowski / AKPA

„To tajemnicza, pełna uroku, wspaniała koleżanka” — miał mówić o Dominice Ostałowskiej, jak podaje tygodnik Takie jest życie. „Gdy tylko się spotkali, od razu było widać, że coś iskrzy”, twierdził z kolei tajemniczy informator Imperium, podający się za wspólnego znajomego z planu. A sami zainteresowani milczeli jak grób, nie potwierdzając, ale też nie dementując doniesień mediów o ich rzekomym, przelotnym romansie… 

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Herman i Tomasz Brzozowski pobrali się po siedmiu latach bycia razem. Syn wręczał im obrączki

Pikanterii całej sytuacji dodał głośny rozwód Grzegorza i Kingi. Sugerowano wówczas, że aktor porzucił żonę dla kochanki, która to z kolei bezwzględnie związała się z żonatym mężczyzną. Na dodatek rozstanie małżonków podejrzanie zbiegło się w czasie z zakończeniem relacji gwiazdy “M jak miłość” z Hubertem Zduniakiem… Tymczasem ku zaskoczeniu wszystkich, Dominika Ostałowska wybrała reżysera serialu, Mariusza Malca. I w tym przypadku nie uniknęła krytyki… 

Hubert Zduniak, Dominika Ostałowska, 29.03.2007

Fot. Wojtalewicz Jarosław / AKPA

Dominika Ostałowska przerwała milczenie. Romans z Grzegorzem Małeckim był nieprawdą?

Temat burzliwego życia oraz miłosnych perturbacji Dominiki Ostałowskiej na jakiś czas ucichł, a od plotek o romansie aktorów minęło sporo czasu. I to właśnie teraz, blisko czternaście lat od rzekomego romansu z Grzegorzem Małeckim, Dominika Ostałowska zabrała głos w sprawie rozbijania małżeństw, o które została oskarżona w przeszłości aż dwukrotnie! Stanowczo zaprzeczyła tym samym, jakoby ją i kolegę z planu miało kiedykolwiek łączyć coś więcej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Byli razem dwa lata, myśleli o ślubie. Historia relacji Macieja Zakościelnego i Katarzyny Grabowskiej

Pragnę oświadczyć, że nigdy nie byłam w związku z Grzegorzem Małeckim, a tym bardziej nie przyczyniłam się do rozpadu Jego małżeństwa. Nie związałam się również z Mariuszem Malcem, kiedy był on jeszcze w związku z Joanną Sydor. Stało się to kilka miesięcy po ich rozstaniu i wiele miesięcy po moim rozstaniu z Hubertem Zduniakiem (ojcem mojego syna), którego przyczyną były całkowicie odmienne powody” — czytamy w oficjalnym oświadczeniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych aktorki 6 marca 2023 roku.

Pozostaje nam życzyć szczęścia i dużo spokoju…  

Źródło: gwiazdy.wp.pl, swiatseriali.interia.pl

Dominika Ostałowska i Grzegorz Małecki na planie serialu "M jak miłość", 8.08.2009

Fot. Baranowski / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.