Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Doda ma już nowego partnera?! Sensacyjne zdjęcie trafiło do sieci

Tajemniczy Amerykanin wrócił i pokazał wspólną fotografię z piosenkarką...

Konrad Szczęsny 16 lipca 2021 12:44
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Na początku czerwca Doda ujawniła, że jej małżeństwo z Emilem Stępniem dobiegło końca. Wokalistka za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła, że złożyła pozew rozwodowy. Czyżby u jej boku już pojawił się nowy partner? Na to może wskazywać pewne sensacyjne zdjęcie...

Rozwód Dody i Emila Stępnia - oświadczenie piosenkarki

9. czerwca 2021 roku Doda zamieściła na swoich oficjalnych profilach oświadczenie, w którym poinformowała o końcu trzyletniego małżeństwa. Zapewniła, że decyzja jest ostateczna i przemyślana.

„Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz 5 letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie”, napisała.

Dodała, że w najbliższym czasie zamierza skupić się na zobowiązaniach zawodowych, w tym promowaniu ekranizacji książki Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”. 

Tym samym dobiegł końca jej pięcioletni związek z producentem Emilem Stępniem. Para bardzo długo ukrywała go przed mediami. Doda w wywiadach utrzymywała, że łączą ich jedynie przyjacielskie relacje. Cichy ślub wzięli w hiszpańskiej Marbeli w kwietniu 2018 roku. Do samego końca udało im się utrzymać go w tajemnicy. Co prawda małżeństwo nie przetrwało próby czasu, ale jedno zdjęcie wywołało lawinę spekulacji. Czy Doda ma już nowego partnera?

Czytaj także: Doda i Emil Stępień. Historia miłości owianej tajemnicą

Doda, Emil Stępień, 2018 rok
Fot. Niemiec/AKPA

Doda, Emil Stępień, 2018 rok

Doda na zdjęciu z Maxem Hodgesem. Kim jest tajemniczy Amerykanin?

Max Hodges już raz znalazł się na językach wszystkich. Jego wspólne zdjęcia z Dodą z gorących wakacji, opublikowane jesienią zeszłego roku, wywołały lawinę spekulacji na temat kondycji związku piosenkarki z Emilem Stępniem. Tym bardziej, że oboje chętnie okazywali sobie na nich czułość. Choć zniknęły z sieci, podobnie jak profile mężczyzny, fani zastanawiali się, co tak naprawdę łączy go z Polką... Doda nabrała jednak wody w usta i konsekwentnie ich nie komentowała.

Max Hodges jest Amerykaninem i muzykiem. I w kwietniu wrócił na Instagram! Na jego profilu ponownie możemy znaleźć zdjęcia z wokalistką w roli głównej. I tak w poniedziałek 12. lipca zamieścił okładkę najnowszego singla Polki, „Don't wanna hide”, opatrując ją emotikonami serca i ognia.

Dwa dni później, w środę 14. lipca, opublikował fotografię, na której pozuje z piosenkarką na... Starym Mieście w Warszawie! W tle widzimy m.in. fragment Kolumny Zygmunta. Z ich twarzy nie schodziły uśmiechy! Jak widać, Max Hodges odwiedził Dodę w Polsce, choć na co dzień mieszka w stanie Kalifornia na Zachodnim Wybrzeżu USA. 

Co tak naprawdę ich łączy? Póki co pozostaje to w sferze spekulacji...  

Czytaj także: Edyta Górniak współczuje Dodzie rozwodu. Artystka skomentowała nasz post na Instagramie

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.