Miley Cyrus, Kaitlynn Carter
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Zagraniczne media: Miley Cyrus rozstała się z Kaitlynn Carter! Co się stało?

Panie spotykały się zaledwie półtora miesiąca...

Rafał Kowalski 22 września 2019 10:57
Miley Cyrus, Kaitlynn Carter
Fot. Getty Images

Obie zakończyły poważne związki i były dla siebie ogromnym wsparciem. Ale sześciotygodniowa miłosna relacja Miley Cyrus i Kaitlynn Carter jest już przeszłością. Fani wokalistki są rozdarci… Dlaczego?

Powody rozstania Miley Cyrus i Kaitlynn Carter

Jeszcze niedawno magazyn People informował o sielance, jaka zagościła w związku gwiazd. Medialny szum dotyczący rozstania Miley Cyrus z mężem powoli opadał, więc panie mogły cieszyć się bliskością i decyzją o wspólnym zamieszkaniu. „Mieszkają razem i są bardzo szczęśliwe. Miley ma się świetnie. Ona idzie dalej. Wygląda na to, że nie żałuje. Uwielbia przebywać z Kaitlynn”, twierdzili dziennikarze.

Niedługo trwała jednak miłość Miley i Kaitlynn. The Sun dotarł do osoby, która potwierdziła, że 26-latka i 31-latka postanowiły zakończyć związek. Podobno miał być to efekt ich wspólnej decyzji, ponieważ płomienne uczucie pomiędzy nimi po prostu się wypaliło. „Zerwały, ale nadal są przyjaciółkami. Były dla siebie oparciem w momencie, gdy okazało się, że obie są w separacji. Obecnie nie są już w romantycznym związku”, twierdzi źródło zagranicznego magazynu.

Wielbiciele kontrowersyjnej wokalistki mają mieszane uczucia. Z jednej strony po prostu chcieliby, aby ich idolka była szczęśliwa, więc kolejne rozstanie jest dla nich niepokojącą wieścią. Z drugiej zaś strony, część z fanów Miley Cyrus widzi teraz furtkę do zejścia się piosenkarki z mężem Liamem. Myślicie, że jest taka szansa? 

Met Gala 2019, Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. Getty Images

Miley Cyrus, Kaitlynn Carter
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.