Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Liam Hemsworth i Miley Cyrus nie wrócą do siebie. Aktor złożył pozew o rozwód

Powód rozstania? W końcu jest jasny!

Rafał Kowalski 22 sierpnia 2019 10:56
Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News

Liam Hemsworth i Miley Cyrus byli uznawani za jedną z najpiękniejszych par show-biznesu, jednak ostatecznie okazało się, że nie pasują do siebie charakterami. I choć artyści byli parą aż 10 lat (z czego 7 miesięcy jako małżeństwo), to dopiero teraz zrozumieli, że oczekują od życia zupełnie różnych rzeczy. Kilkanaście dni temu do mediów dostała się wiadomość, że zakochani podjęli decyzję o separacji, jednak wczoraj sprawy zaszły dalej. Amerykańskie media podały, że aktor złożył pozew o rozwód.

Dlaczego Miley Cyrus i Liam Hemsworth biorą rozwód?

Różnice dzielące aktora i piosenkarkę nigdy nie były tajemnicą. Miley Cyrus nie chciała mieć dzieci i miała – mimo małżeństwa - chęć budowania relacji miłosnych z innymi kobietami i mężczyznami. Wokalistka dużo też imprezowała i potrafiła zachowywać się infantylnie przed kamerami.

To wszystko miało złożyć się na decyzję 29-latka, który kilka dni temu złożył w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód. Magazyn ET oraz portal TMZ podały, że przyczyną rozpadu małżeństwa gwiazdorów są różnice charakterów, które nie są do pogodzenia. Informatorzy zagranicznych mediów podkreślają, że Liam Hemsworth wierny jest tradycyjnym wartościom, dlatego nie mógł pogodzić wizji życia swojej i żony. Podczas, gdy on chciał mieć spokojny związek i dzieci, Miley pragnęła zupełnie czego innego. Aktor chciał dać sobie i żonie trochę czasu, by oboje przemyśleli sytuację, jednak ostatecznie stwierdził, że nigdy nie umiałby i nie chciałby podzielić się żoną – jeśli w ich życiu miałyby pojawiać się osoby trzecie.

Ostatnie zdjęcia, na których Miley Cyrus całuje się z koleżanką, wskazują na to, że decyzja aktora była słuszna. Też uważacie, że małżeństwo pary nie miało szans na przetrwanie? 

Miley Cyrus, Liam Hemsworth, ślub
Fot. Instagram/Miley Cyrus

Met Gala 2019, Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.