Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dlaczego Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zakończyli swój związek? Znane są przyczyny rozstania pary

Znajoma pary wyjawiła, dlaczego małżeństwo podróżników nie przetrwało

Dorota Falkowska 22 lipca 2021 21:05
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Piotr Molecki/East News

Na początku utrzymywali swój związek w tajemnicy. Fani nie kryli radości, kiedy w końcu wyszło na jaw, że słynni podróżnicy są razem, zwłaszcza że od czasu do czasu można było zobaczyć ich wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych. Kolejną wielką nowiną były zaręczyny pary, a kilka miesięcy później wiadomo było, że powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: rozstanie

Stali się jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Wydawało się, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są dla siebie stworzeni i tworzą bardzo zgrany duet. Niestety kilka dni temu media podały pierwsze informacje o rozpadzie ich związku. Początkowe doniesienia nie spotkały się z komentarzem samych zainteresowanych, ale po pewnym czasie Martyna Wojciechowska zabrała głos. Podróżniczka wydała oficjalne oświadczenie, gdzie wyraźnie zaznaczyła, że jej małżeństwo się zakończyło. Jako następny wypowiedział się Przemysław Kossakowski. W swoim poście na Instagramie oświadczył, że nie ucieka od odpowiedzialności, a decyzja o rozstaniu dojrzewała w nim od dłuższego czasu.

Czytaj też: Martyna Wojciechowska po raz pierwszy o rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: dlaczego się rozstali?

Po krótkim czasie Martyna Wojciechowska udzieliła pierwszego wywiadu od czasu rozstania. Podróżniczka przyznała w rozmowie z Faktem, że przyznałaby sobie medal za wytrwałość:

„Nigdy nie dostałam żadnego medalu w żadnej dziedzinie sportowej. Ale na pewno dałabym sama sobie medal za bycie wystarczająco dobrą mamą. Ale też za bycie wystarczająco dobrą szefową dla osób, z którymi pracuję. Najbardziej jednak należy mi się medal za wytrwałość. Moja mama powiedziałaby, że to upór, ja nazywam to wytrwałością. A tej w życiu na pewno mi nie brakuje”. 

Co więc zadecydowało, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski postanowili się rozstać? Osoba z otoczenia pary ujawniła Na żywo, że to partner podróżniczki postanowił zakończyć związek

„Przemek uznał, że jednak nie potrafi odnaleźć się w takim życiu”, zdradziła znajoma małżeństwa. 

Jak podaje tygodnik, Przemysława Kossakowskiego pochłonęła praca. Oddał się obowiązkom zawodowym na tyle intensywnie, że w domu był bardzo rzadkim gościem. „Wspierał innych, ale cierpiało na tym życie najbliższych. Żona szanowała jego poświęcenie, jednak nie mogła się pogodzić z ciągłą samotnością” — czytamy w Na żywo

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do tych informacji. 

Zobacz także: Martyna Wojciechowska przerwała milczenie! Ujawniła bolesne kulisy rozstania

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski, ślub Wojciechowskiej i Kossakowskiego
Fot. Instagram @przemekkossakowski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.