Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Wiemy, kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids! A jednak ona...

Te informacje zelektryzowały fanów programu...

Karol Sowa 5 maja 2023 07:56
Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wciąż nie opadł kurz po ostatniej decyzji Dawida Kwiatkowskiego. Przypomnijmy, że idol nastolatek postanowił odejść z The Voice Kids, co zmartwiło jego fanów. Teraz pojawiają się informacje, które jasno sugerują, kto może być jego następcą...

Dawid Kwiatkowski odchodzi z The Voice Kids

The Voice Kids wciąż cieszy się ogromną popularnością, a każda z edycji przyciąga przed telewizory miliony fanów. Co więcej, w ostatniej odsłonie talent show wygrała podopieczna Dawida Kwiatkowskiego — Martyna Gąsak. Okazuje się, że zwycięstwo dziewczynki było dla wokalisty bardzo ważne, ponieważ w ten sposób pożegnał się z programem. „Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi "Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła", a serca słucham jak babci. [...] Łezka spadła właśnie na spodnie, więc to znak, by dodać ten post i wyruszyć po nowe", wyjaśniał piosenkarz.

CZYTAJ TEŻ: Lara Gessler szczerze o macierzyństwie: „Nie wiem, czy będzie miejsce na trzecie dziecko"

Dawid Kwiatkowski, 02.02.2023 rok

Dawid Kwiatkowski
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids?

Jak udało dowiedzieć się portalowi Pudelek, nową jurorką The Voice Kids ma zostać Marina Łuczenko-Szczęsna. Wcześniej na miejsce Dawida Kwiatkowskiego typowano Macieja Maciejczaka bądź Kubę Szmajkowskiego. Ostatecznie padło na słynną artystkę. 

Na ten moment ani Dawid, ani Marina nie zabrali głosu w tej sprawie. Kilka tygodni wcześniej jednak wokalistka zasugerowała, że w jej życiu zawodowym mogą nadejść zmiany. „Miłość, rodzina od zawsze była moim marzeniem. Ale rodzice od dziecka uczyli mnie, że muszę być niezależna, również finansowo. Uważam, że ma to ogromny wpływ na samopoczucie kobiety. Kobieta spełniająca się zawodowo buduje zupełnie inną relację. Dlatego staram się logistycznie połączyć pracę z życiem prywatnym, bo to klucz do fajnego związku. Jak widać, jestem skuteczna, bo obchodzimy z Wojtkiem w tym roku 10. rocznicę", mówiła na łamach VIVY!.

„Chciałabym czasem móc sobie zaplanować, że w weekend zrobimy coś fajnego we trójkę, albo gdzieś polecieć na majówkę. Niestety Wojtek o dniu wolnym dowiaduje się dzień przed. A i tak musi wtedy przeznaczyć go na regenerację", dodawała. 

Jeżeli plotki okażą się prawdą, mamy nadzieję, że Marina sprosta zadaniu i wypadnie jak najlepiej. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Katarzyna Zdanowicz wspomina tatę: „Jego choroba i trauma z nią związana tkwią gdzieś głęboko we mnie”

MaRina Łuczenko-Szczęsna, MaRina, VIVA! marzec 2023, 6/2023
Fot. Marlena Bielińska/MOVE Picture

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.