Kim jest Marcin Rosati, brat Weroniki Rosati?
Fot. East News
RODZEŃSTWO GWIAZD

Wiedzieliście, że Weronika Rosati ma brata? Marcin Rosati odnosi kolejne sukcesy

Dzieli ich aż 12 lat…

Rafał Kowalski 13 listopada 2022 09:02
Kim jest Marcin Rosati, brat Weroniki Rosati?
Fot. East News

Inne pasje i zawody, różne pomysły na życie, ale wspólne więzy krwi. Weronika i Marcin Rosati są rodzeństwem, które nie afiszuje się ze swoją relacją. Łączy ich wyjątkowa więź. Kim dokładnie jest brat popularnej aktorki? Sprawdziliśmy!

Czym zajmuje się Marcin Rosati – brat Weroniki Rosati?

Marcin Rosati jest starszy od swojej sławnej siostry o dwanaście lat, co oznacza, że aktualnie mija mu 50. rok życia. „Mój brat dziś ma okrągłe urodziny 🎂 Nie zdradzam, które to urodziny, bo Marcin jest osobą, która bardzo ceni sobie prywatność dlatego też zdjęcie z nim na moim insta jest ewenementem 😉 Happy bday @marcinrosati”, pisała niedawno Weronika Rosati.

Mężczyzna jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, gdzie wykształcił się na specjalistę od marketingu i zarządzania. Rosati od wielu lat związany był z grupą Media Saturn Holding, która odpowiada za sieć popularnych sklepów z elektroniką i AGD. Biznesmen był prezesem tej firmy od 2014 roku. Wcześniej pracował także dla marek Samsung i Philips. Od kwietnia do września 2020 roku pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora zarządzającego rynkiem polskim w firmie InPost. Menedżer jest także przewodniczącym rady nadzorczej spółki RevDeBug. Od połowy 2021 roku, Marcin Rosati sprawuje rolę dyrektora zarządzającego grupy kapitałowej Waimea Holding, gdzie odpowiada za umocnienie oraz strategię rozwoju firmy.  

Wiele publikacji medialnych o synu Dariusza i Teresy Rosatich  podkreślało, że mężczyzna bardzo ceni sobie swoje życie rodzinne. Brat Weroniki jest szczęśliwym mężem i ojcem dla 27-letniej córki i 14-letniego synka. W wolnym czasie lubi też trenować piłkę nożną. Całym sercem kocha Warszawę i uważa ją za swoje miejsce na Ziemi.

Zobacz też: Weronika Rosati wie, kim chce zostać jej córka. 5-latka ma już pewne plany na przyszłość

Jak Weronika Rosati dogaduje się z bratem?

Mimo dwunastu lat różnicy, które dzielą Weronikę i Marcina, rodzeństwo dogaduje się znakomicie. Aktorka nie ukrywała w wywiadach, że traktuje swojego brata jak mentora! To on pomógł podjąć jej kilka zawodowych decyzji. Szczególnie tych z Polski, podczas gdy gwiazda mieszkała w Stanach. Zapytałam brata o opinię na temat Ojca Mateusza. Na szczęście, Marcin oglądał tę produkcję. Powiedział, że jest fajna i że powinnam w niej zagrać. Dla niego to zrobiłam!, mówiła Rosati kilka lat temu. 

Zdjęcia Weroniki Rosati z bratem Marcinem

Wspólnych fotografii rodzeństwa krąży po sieci zaledwie kilka. Dlaczego? To przede wszystkim wynik decyzji Marcina, który bardzo ceni swoją prywatność i rzadko pojawia się u boku znanej siostry podczas wydarzeń show-biznesowych. Podobno mężczyzna to samo radzi Weronice – jak najmniej mówić publicznie i nie pokazywać mediom wszystkiego.

 Weronice Rosati i Marcinowi Rosati życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj też: Paweł Deląg rzadko opowiada o drugim synu... Jak wygląda i czym zajmuje się Mikołaj?

Źródło: Wiadomości Handlowe

Weronika Rosati z bratem Marcinem
Fot. East News

Weronika Rosati z bratem Marcinem
Fot. East News

Marcin Rosati, Electronics Show 2018
Fot. Justyna ROJEK/East News

Marcin Rosati, Electronics Show 2018,  Największe Targi Elektroniki Użytkowej w Polsce

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.