Kim jest Marcin Rosati, brat Weroniki Rosati?
Fot. East News
RODZEŃSTWO GWIAZD

Wiedzieliście, że Weronika Rosati ma brata? Marcin Rosati odnosi kolejne sukcesy

Dzieli ich aż 12 lat… Czym zajmuje się brat aktorki?

Rafał Kowalski 17 września 2023 21:02
Kim jest Marcin Rosati, brat Weroniki Rosati?
Fot. East News

Inne pasje i zawody, różne pomysły na życie, ale wspólne więzy krwi. Weronika i Marcin Rosati są rodzeństwem, które nie afiszuje się ze swoją relacją. Łączy ich wyjątkowa więź. Kim dokładnie jest brat popularnej aktorki? Sprawdziliśmy!

Czym zajmuje się Marcin Rosati – brat Weroniki Rosati?

Marcin Rosati jest starszy od swojej sławnej siostry o dwanaście lat, co oznacza, że aktualnie mija mu 51. rok życia. „Mój brat dziś ma okrągłe urodziny 🎂 Nie zdradzam, które to urodziny, bo Marcin jest osobą, która bardzo ceni sobie prywatność dlatego też zdjęcie z nim na moim insta jest ewenementem 😉 Happy bday @marcinrosati”, pisała jakiś czas temu Weronika Rosati.

Mężczyzna jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, gdzie wykształcił się na specjalistę od marketingu i zarządzania. Rosati od wielu lat związany był z grupą Media Saturn Holding, która odpowiada za sieć popularnych sklepów z elektroniką i AGD. Zajmował tam stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za zakupy. Biznesmen był prezesem tej firmy od 2014 roku. Wcześniej pracował także dla marek Samsung i Philips. Od kwietnia do września 2020 roku pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora zarządzającego rynkiem polskim w firmie InPost. Menedżer jest także przewodniczącym rady nadzorczej spółki RevDeBug. Od połowy 2021 roku, Marcin Rosati dołączył do zarządu grupy kapitałowej Waimea Holding, gdzie odpowiada za umocnienie i usprawnienie działań operacyjnych, a także za strategię rozwoju firmy.  

Wiele publikacji medialnych o synu Dariusza i Teresy Rosatich  podkreślało, że mężczyzna bardzo ceni sobie swoje życie rodzinne. Brat Weroniki jest szczęśliwym mężem i ojcem dla 28-letniej córki i 15-letniego synka. W wolnym czasie lubi też trenować piłkę nożną. Całym sercem kocha Warszawę i uważa ją za swoje miejsce na Ziemi.

Zobacz też:  Weronika Rosati dekadę po wypadku zwróciła się do Piotra Adamczyka. Pisze o winie i dowodach

Jak Weronika Rosati dogaduje się z bratem? Łączy ich wyjątkowa relacja

Mimo dwunastu lat różnicy, które dzielą Weronikę i Marcina, rodzeństwo dogaduje się znakomicie. Aktorka nie ukrywała w wywiadach, że traktuje swojego brata jak mentora! To on pomógł podjąć jej kilka zawodowych decyzji. Szczególnie tych z Polski, podczas gdy gwiazda mieszkała w Stanach. Zapytałam brata o opinię na temat Ojca Mateusza. Na szczęście, Marcin oglądał tę produkcję. Powiedział, że jest fajna i że powinnam w niej zagrać. Dla niego to zrobiłam!, mówiła Rosati kilka lat temu. 

Zdjęcia Weroniki Rosati z bratem Marcinem

Wspólnych fotografii rodzeństwa krąży po sieci zaledwie kilka. Dlaczego? To przede wszystkim wynik decyzji Marcina, który bardzo ceni swoją prywatność i rzadko pojawia się u boku znanej siostry podczas wydarzeń show-biznesowych. Podobno mężczyzna to samo radzi Weronice – jak najmniej mówić publicznie i nie pokazywać mediom wszystkiego.

 Weronice Rosati i Marcinowi Rosati życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj także: Śledzi wszystkie jej sukcesy i nigdy nie odmawia pomocy. Ojciec Weroniki Rosati jest jej największym fanem i oparciem

Źródło: Wiadomości Handlowe

Weronika Rosati z bratem Marcinem
Fot. East News

Weronika Rosati z bratem Marcinem
Fot. East News

Marcin Rosati, Electronics Show 2018
Fot. Justyna ROJEK/East News

Marcin Rosati, Electronics Show 2018,  Największe Targi Elektroniki Użytkowej w Polsce

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.