Kim jest Marcin Rosati, brat Weroniki Rosati?
Fot. East News
RODZEŃSTWO GWIAZD

Wiedzieliście, że Weronika Rosati ma brata? To prezes znanej sieci sklepów!

Dzieli ich aż 12 lat…

Rafał Kowalski 23 lipca 2018 09:02
Kim jest Marcin Rosati, brat Weroniki Rosati?
Fot. East News

Inne pasje i zawody, różne pomysły na życie, ale wspólne więzy krwi. Weronika i Marcin Rosati są rodzeństwem, które nie afiszuje się ze swoją relacją, choć ta według ich bliskich łączy ich wyjątkowa. Kim dokładnie jest brat popularnej aktorki? Sprawdziliśmy!

Czym zajmuje się Marcin Rosati – brat Weroniki Rosati?

Marcin Rosati jest starszy od swojej sławnej siostry o dwanaście lat, co oznacza, że aktualnie mija mu 46. rok życia. Mężczyzna jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, gdzie wykształcił się na specjalistę od marketingu i zarządzania. Rosati od wielu lat związany jest z grupą MediaMarktSaturn, która odpowiada za sieć popularnych sklepów z elektroniką i AGD. Biznesmen jest prezesem tej firmy od 2014 roku. Wcześniej pracował także dla marek Samsung i Philips.

Wiele publikacji medialnych o Marcinie Rosatim podkreślało, że mężczyzna bardzo ceni sobie swoje życie rodzinne. Brat Weroniki jest szczęśliwym mężem i ojcem dla 23-letniej córki i 10-letniego synka. W wolnym czasie lubi też trenować piłkę nożną. Całym sercem kocha Warszawę i uważa ją za swoje miejsce na Ziemi.

Jak Weronika Rosati dogaduje się z bratem?

Mimo dwunastu lat różnicy, które dzielą Weronikę i Marcina, rodzeństwo dogaduje się znakomicie. Aktorka nie ukrywała w wywiadach, że traktuje swojego brata jak mentora! To on pomógł podjąć jej kilka zawodowych decyzji. Szczególnie tych z Polski, podczas gdy gwiazda mieszkała w Stanach. Zapytałam brata o opinię na temat tej Ojca Mateusza. Na szczęście Marcin oglądał te produkcję. Powiedział, że jest fajna, i że powinnam w niej zagrać. Dla niego to zrobiłam!, mówiła Rosati 6 lat temu.

Zdjęcia Weroniki Rosati z bratem Marcinem

Wspólnych fotografii rodzeństwa krąży po sieci zaledwie kilka. Dlaczego? To przede wszystkim wynik decyzji Marcina, który bardzo ceni swoją prywatność i rzadko pojawia się u boku znanej siostry podczas wydarzeń show-biznesowych. Podobno mężczyzna to samo radzi Weronice – jak najmniej mówić publicznie, czasem gryźć się w język i nie pokazywać mediom wszystkiego.

I chyba ma rację… Bo odkąd aktorka bez walki o specjalny rozgłos dzieli swój czas między pracę i malutką córeczkę to wygląda według nas na najszczęśliwszą. Oby tak dalej!  

Weronika Rosati z bratem Marcinem
Fot. East News

Weronika Rosati z bratem Marcinem
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.