Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Żyje w cieniu sławnego brata i ojca. Nie chce wchodzić do show-biznesu. Kim jest Weronika Chajzer?

Siostra Filipa Chajzera to prawdziwa piękność!

Redakcja VIVA! 3 grudnia 2022 08:55
Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Żyją w cieniu sławnego rodzeństwa, chociaż prywatnie odnoszą spore sukcesy. Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Cieszy się ogromną sympatią i zaufaniem widzów. Rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Od czasu do czasu zamieszcza w sieci rodzinne fotografie, które przedstawiają jego codzienność. Ulubieniec widzów rzadko wspomina też o swojej siostrze, z którą utrzymuje dobre relacje. Co wiemy o Weronice Chajzer? 

Siostra Filipa Chajzera, kim jest Weronika Chajzer?

Obecnie Weronika Chajzer ma 32 lata. Siostra popularnego prezentera utrzymuje z nim bardzo dobre relacje. Dwa lata temu, z okazji jej urodzin Filip Chajzer postanowił złożyć siostrze wyjątkowe życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

,,Sto lat niech żyje nam 🤘❤️🎂🎉 czyli to jeszcze całe długie 70 przed Tobą", napisał Filip Chajzer. 

Weronika Chajzer zachwyciła internautów swoją urodą i wysportowaną sylwetką. Wiele osób zastanawia się, czy może prześcignąć Annę Lewandowską czy Ewę Chodakowską. Ma 186 cm wzrostu i kocha sport. A zamiłowanie do siatkówki zaszczepił w niej ojciec, Zygmunt Chajzer.

Tak dumny tata kilka lat temu mówił o córce w wywiadzie dla Rossnet.pl: „Jestem też działaczem sportowym i klub, w którym gra moja córka (Sparta Warszawa), znalazł się w pierwszej lidze. Córka gra amatorsko i jest pasjonatką siatkówki i świetną moją partnerką w tej dziedzinie”.

Zygmunt Chajzer w jednej rozmów zdradził, że Weronika  jest przeciwieństwem Filipa. Charakterem jest bliższa mamie, która unika życia w blasku fleszy.

„Jest cicha, skromna, małomówna, w przeciwieństwie do mnie i Filipa. Jest też wysoka, szczupła, piękna. Gdyby chciała być prezenterką, to dlaczego nie, ale na razie nie chce”, mówił w rozmowie z Fakt24.

Z kolei w wywiadzie dla Świat& Ludzie zdradził, że  jego najmłodsza córka z powodzeniem mogłaby wybrać karierę modelki. Miała jednak inne plany. „Skończyła jednak zarządzanie i pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych”, dodał wówczas. Wiele miesięcy temu jej brat napisał "Kiedy Twoja siostra zostaje "Senior Media&Digital Manager", a Ty dalej nie wiesz, co to znaczy, dopytuję więc - mówi, że mogę zamówić u niej kampanie Digital, SMS, Mms targetowane, a także może mi zrobić aplikację mobilną i stronę www. To ja już szukam pomysłu na tę apkę", czytaliśmy na Instagramie.

CZYTAJ TEŻ: „Wychowywałem się z mamą i babcią". Trudna relacja Piotra Kraśki z tatą. Kim był jego ojciec?

A my życzymy Weronice Chajzer wszystkiego dobrego!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.