Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Filip Chajzer pokazał siostrę. To prawdziwa piękność!

Co wiemy o Weronice Chajzer?

Redakcja VIVA! 13 października 2020 07:45
Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Żyją w cieniu sławnego rodzeństwa, chociaż prywatnie odnoszą spore sukcesy. Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Cieszy się ogromną sympatią i zaufaniem widzów. Rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Od czasu do czasu zamieszcza w sieci rodzinne fotografie. Tak było i tym razem. Niedawno z okazji urodzin siostry podzielił się z fanami jej zdjęciem. Co wiemy o Weronice Chajzer? 

Siostra Filipa Chajzera, kim jest Weronika Chajzer?

Weronika Chajzer skończyła 30 lat! Z tej okazji Filip Chajzer postanowił złożyć siostrze wyjątkowe życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

,,Sto lat niech żyje nam 🤘❤️🎂🎉 czyli to jeszcze całe długie 70 przed Tobą", napisał Filip Chajzer. 

Weronika Chajzer zachwyciła internautów swoją urodą i wysportowaną sylwetką. Wiele osób zastanawia się, czy może prześcignąć Annę Lewandowską czy Ewę Chodakowską. Ma 186 cm wzrostu i kocha sport. A zamiłowanie do siatkówki zaszczepił w niej ojciec, Zygmunt Chajzer.

Tak dumny tata kilka lat temu mówił o córce w wywiadzie dla Rossnet.pl: „Jestem też działaczem sportowym i klub, w którym gra moja córka (Sparta Warszawa), znalazł się w pierwszej lidze. Córka gra amatorsko i jest pasjonatką siatkówki i świetną moją partnerką w tej dziedzinie”.

Zygmunt Chajzer w jednej rozmów zdradził, że Weronika  jest przeciwieństwem Filipa. Charakterem jest bliższa mamie, która unika życia w blasku fleszy.

„Jest cicha, skromna, małomówna, w przeciwieństwie do mnie i Filipa. Jest też wysoka, szczupła, piękna. Gdyby chciała być prezenterką, to dlaczego nie, ale na razie nie chce”, mówił w rozmowie z Fakt24.

Z kolei w wywiadzie dla Świat& Ludzie zdradził, że  jego najmłodsza córka z powodzeniem mogłaby wybrać karierę modelki. Miała jednak inne plany. „Skończyła jednak zarządzanie i pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych”, dodał wówczas. 

A my życzymy Weronice Chajzer wszystkiego dobrego!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.