Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał rozstał się z piękną Miss Polski. Kto jest jego nowym obiektem westchnień..?

A to zaskoczenie!

Rafał Kowalski 14 listopada 2019 17:00
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Niedługo trwała fascynacja Macieja Musiała urodą i intelektem 28-letniej Olgi Buławy. Według informatora Wirtualnej Polski para po kilku miesiącach przestała się spotykać na dobre - zanim aktor lub Miss Polski oficjalnie potwierdzili swój związek. Przebojowy 24-latek nie będzie jednak długo sam. A może już nie jest… Tak przynajmniej twierdzą anonimowe źródła…

Czy Maciek Musiał jest znów zakochany? Nowe informacje

Dziennikarze Wirtualnej Polski jako pierwszy poinformowali o tym, że miłość Macieja Musiała do Olgi Buławy to już przeszłość. „Trudno nazwać relację z Olgą związkiem. To był raczej przelotny romans, a Maciek znowu szuka dziewczyny”, powiedział informator serwisu, choć chwilę później dodał, że aktor ma już nowy obiekt westchnień.

Mowa o jednej z najmłodszych uczestniczek 10. edycji The Voice of Poland Alicji Szemplińskiej. Ciemnowłosa piękność miała spodobać się prowadzącemu show już od pierwszego wejrzenia. „Urzekła go swoim talentem. Obserwuje ją w mediach społecznościowych, lajkuje niemal wszystkie jej zdjęcia, a na planie świetnie się ze sobą dogadują”, zdradziło WP źródło.

Jesteśmy ciekawi, czy aktor i Alicja pozostaną przyjaciółmi, czy też ich relacja rozwinie się w coś więcej… Tak mocno jak muzyczne zmagania uczestników show TVP będziemy teraz podglądać kulisy programu… Myślicie, że pasują do siebie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ALICJA SZEMPLIŃSKA (@aliciaszemplinska)

Olga Buława
Fot. AKPA

Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.