Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał rozstał się z piękną Miss Polski. Kto jest jego nowym obiektem westchnień..?

A to zaskoczenie!

Rafał Kowalski 14 listopada 2019 17:00
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Niedługo trwała fascynacja Macieja Musiała urodą i intelektem 28-letniej Olgi Buławy. Według informatora Wirtualnej Polski para po kilku miesiącach przestała się spotykać na dobre - zanim aktor lub Miss Polski oficjalnie potwierdzili swój związek. Przebojowy 24-latek nie będzie jednak długo sam. A może już nie jest… Tak przynajmniej twierdzą anonimowe źródła…

Czy Maciek Musiał jest znów zakochany? Nowe informacje

Dziennikarze Wirtualnej Polski jako pierwszy poinformowali o tym, że miłość Macieja Musiała do Olgi Buławy to już przeszłość. „Trudno nazwać relację z Olgą związkiem. To był raczej przelotny romans, a Maciek znowu szuka dziewczyny”, powiedział informator serwisu, choć chwilę później dodał, że aktor ma już nowy obiekt westchnień.

Mowa o jednej z najmłodszych uczestniczek 10. edycji The Voice of Poland Alicji Szemplińskiej. Ciemnowłosa piękność miała spodobać się prowadzącemu show już od pierwszego wejrzenia. „Urzekła go swoim talentem. Obserwuje ją w mediach społecznościowych, lajkuje niemal wszystkie jej zdjęcia, a na planie świetnie się ze sobą dogadują”, zdradziło WP źródło.

Jesteśmy ciekawi, czy aktor i Alicja pozostaną przyjaciółmi, czy też ich relacja rozwinie się w coś więcej… Tak mocno jak muzyczne zmagania uczestników show TVP będziemy teraz podglądać kulisy programu… Myślicie, że pasują do siebie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ALICJA SZEMPLIŃSKA (@aliciaszemplinska)

Olga Buława
Fot. AKPA

Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.