Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał rozstał się z piękną Miss Polski. Kto jest jego nowym obiektem westchnień..?

A to zaskoczenie!

Rafał Kowalski 14 listopada 2019 17:00
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Niedługo trwała fascynacja Macieja Musiała urodą i intelektem 28-letniej Olgi Buławy. Według informatora Wirtualnej Polski para po kilku miesiącach przestała się spotykać na dobre - zanim aktor lub Miss Polski oficjalnie potwierdzili swój związek. Przebojowy 24-latek nie będzie jednak długo sam. A może już nie jest… Tak przynajmniej twierdzą anonimowe źródła…

Czy Maciek Musiał jest znów zakochany? Nowe informacje

Dziennikarze Wirtualnej Polski jako pierwszy poinformowali o tym, że miłość Macieja Musiała do Olgi Buławy to już przeszłość. „Trudno nazwać relację z Olgą związkiem. To był raczej przelotny romans, a Maciek znowu szuka dziewczyny”, powiedział informator serwisu, choć chwilę później dodał, że aktor ma już nowy obiekt westchnień.

Mowa o jednej z najmłodszych uczestniczek 10. edycji The Voice of Poland Alicji Szemplińskiej. Ciemnowłosa piękność miała spodobać się prowadzącemu show już od pierwszego wejrzenia. „Urzekła go swoim talentem. Obserwuje ją w mediach społecznościowych, lajkuje niemal wszystkie jej zdjęcia, a na planie świetnie się ze sobą dogadują”, zdradziło WP źródło.

Jesteśmy ciekawi, czy aktor i Alicja pozostaną przyjaciółmi, czy też ich relacja rozwinie się w coś więcej… Tak mocno jak muzyczne zmagania uczestników show TVP będziemy teraz podglądać kulisy programu… Myślicie, że pasują do siebie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ALICJA SZEMPLIŃSKA (@aliciaszemplinska)

Olga Buława
Fot. AKPA

Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.