Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Internauci zwrócili uwagę na mowę ciała księżnej Meghan... Ukrywa ciążowe krągłości?!

Fani są pewni, że Harry ponownie zostanie ojcem!

Ksenia Krasko 24 września 2020 19:57
Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski

Udział Meghan i Harry’ego w ceremonii ogłoszenia listy stu najbardziej wpływowych osób świata według magazynu TIME, zaskoczył fanów małżeństwa Sussex. Jednak o ich przemówieniu zrobiło się głośno nie tylko z powodu tego, że był to pierwszy raz, kiedy para pojawiła się publicznie od czasu rezygnacji z obowiązków królewskich, ani dlatego, że w dość mocnych słowach wypowiedzieli się o nadchodzących wyborach w USA. O wiele większe emocje wzbudziła mowa ciała Meghan i jej sposób... siedzenia.

Księżna Meghan ukrywa ciążowe krągłości?

Jak twierdzą internauci, którzy są w stanie dostrzec wszystko, sposób, w jaki siedziała księżna Meghan podczas nagrywania przemowy dla TIME, może sugerować, że spodziewa się drugiego dziecka. Skąd takie przypuszczenia? Fani byłej aktorki nie mają wątpliwości, że właśnie na to ma wskazywać jej mowa ciała.

Komentujący zwracają uwagę, że Meghan specjalnie starała się zachować jedną pozycję. Rękami zasłaniała brzuch, aby nie było widać ciążowych krągłości, i z tego samego powodu kolana trzymała nieco wyżej. Lekko pochylała się również do przodu, aby przedwcześnie nie ujawnić radosnej nowiny.

Nagranie dla TIME100 trafiło do sieci, dlatego każdy może wysnuć swoje wnioski. Czy widzicie to samo, co wielbiciele księżnej Meghan i księcia Harry’ego?

Książę Harry, księżna Meghan, przemowa dla TIME 2020
Fot. Screen TIME

Od kiedy Meghan i Harry postanowili przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie media regularnie sugerują, że para spodziewa się kolejnego potomka, ale żadna z tych plotek i teorii nigdy się nie potwierdziła.

Prawdopodobnie i tym razem fani małżeństwa Sussex na siłę chcą zobaczyć to, czego nie ma... Jak Wam się wydaje? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ABC (@abcnetwork)

Królewskie życie 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!