Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Internauci zwrócili uwagę na mowę ciała księżnej Meghan... Ukrywa ciążowe krągłości?!

Fani są pewni, że Harry ponownie zostanie ojcem!

Ksenia Krasko 24 września 2020 19:57
Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski

Udział Meghan i Harry’ego w ceremonii ogłoszenia listy stu najbardziej wpływowych osób świata według magazynu TIME, zaskoczył fanów małżeństwa Sussex. Jednak o ich przemówieniu zrobiło się głośno nie tylko z powodu tego, że był to pierwszy raz, kiedy para pojawiła się publicznie od czasu rezygnacji z obowiązków królewskich, ani dlatego, że w dość mocnych słowach wypowiedzieli się o nadchodzących wyborach w USA. O wiele większe emocje wzbudziła mowa ciała Meghan i jej sposób... siedzenia.

Księżna Meghan ukrywa ciążowe krągłości?

Jak twierdzą internauci, którzy są w stanie dostrzec wszystko, sposób, w jaki siedziała księżna Meghan podczas nagrywania przemowy dla TIME, może sugerować, że spodziewa się drugiego dziecka. Skąd takie przypuszczenia? Fani byłej aktorki nie mają wątpliwości, że właśnie na to ma wskazywać jej mowa ciała.

Komentujący zwracają uwagę, że Meghan specjalnie starała się zachować jedną pozycję. Rękami zasłaniała brzuch, aby nie było widać ciążowych krągłości, i z tego samego powodu kolana trzymała nieco wyżej. Lekko pochylała się również do przodu, aby przedwcześnie nie ujawnić radosnej nowiny.

Nagranie dla TIME100 trafiło do sieci, dlatego każdy może wysnuć swoje wnioski. Czy widzicie to samo, co wielbiciele księżnej Meghan i księcia Harry’ego?

Książę Harry, księżna Meghan, przemowa dla TIME 2020
Fot. Screen TIME

Od kiedy Meghan i Harry postanowili przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie media regularnie sugerują, że para spodziewa się kolejnego potomka, ale żadna z tych plotek i teorii nigdy się nie potwierdziła.

Prawdopodobnie i tym razem fani małżeństwa Sussex na siłę chcą zobaczyć to, czego nie ma... Jak Wam się wydaje? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ABC (@abcnetwork)

Królewskie życie 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.