Katy Perry
Fot. Instagram @katyperry
O TYM SIĘ MÓWI

Katy Perry i Orlando Bloom spodziewają się dziecka?!

Najnowsze zdjęcie gwiazdy daje wiele do myślenia...

Sabina Zięba 3 czerwca 2019 10:05
Katy Perry
Fot. Instagram @katyperry

Mimo tego, że Katy Perry i Orlando Bloom chronią swoją prywatność i nie opowiadają mediom o swojej relacji, są jedną z najbardziej lubianych par Hollywood. Pokonali już burzliwe chwile w swoim związku, przetrwali rozstania oraz powroty i kilka miesięcy temu zaręczyli się. Teraz spekuluje się, że zdecydowali się na kolejny etap znajomości i... spodziewają się dziecka!

Katy Perry jest w ciąży?

Orlando Blooma w ostatnim czasie na próżno szukać w produkcjach telewizyjnych czy filmach. Aktor zrobił sobie przerwę od pracy i skupia się na wychowywaniu synka z poprzedniego związku z Mirandą Kerr. Z kolei Katy Perry nie zwalnia tempa. Właśnie wraca z nową muzyką po kilkuletniej przerwie. Parę dni temu światową premierę miał jej singiel „Never really over”, zapowiadający najnowsze wydawnictwo, a w międzyczasie przyjęła również ofertę zasiadania w jury w programie „American Idol”.

Na imprezie promującej jej nowy utwór wokalistka pojawiła się w stylizacji, która wywołała falę komentarzy. Choć Perry znana jest z kolorowych, odważnych looków, których nie sposób zapomnieć, tym razem zwróciła na siebie uwagę... figurą. Pomarańczowa oversizowa bluzka oraz spodnie do kompletu, nie ukryły bowiem powiększonego brzucha artystki. Media już jej gratulują stanu błogosławionego, a paparazzi nie dają spokoju. Zobaczcie sami. Czy również myślicie, że to ciąża?  

Katy Perry w pomarańczowym komplecie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lo más hermoso del mundo 😍❤

Post udostępniony przez Katheryn Elizabeth Hudson (@katyperrygenius)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.