Katy Perry
Fot. Instagram @katyperry
O TYM SIĘ MÓWI

Katy Perry i Orlando Bloom spodziewają się dziecka?!

Najnowsze zdjęcie gwiazdy daje wiele do myślenia...

Sabina Zięba 3 czerwca 2019 10:05
Katy Perry
Fot. Instagram @katyperry

Mimo tego, że Katy Perry i Orlando Bloom chronią swoją prywatność i nie opowiadają mediom o swojej relacji, są jedną z najbardziej lubianych par Hollywood. Pokonali już burzliwe chwile w swoim związku, przetrwali rozstania oraz powroty i kilka miesięcy temu zaręczyli się. Teraz spekuluje się, że zdecydowali się na kolejny etap znajomości i... spodziewają się dziecka!

Katy Perry jest w ciąży?

Orlando Blooma w ostatnim czasie na próżno szukać w produkcjach telewizyjnych czy filmach. Aktor zrobił sobie przerwę od pracy i skupia się na wychowywaniu synka z poprzedniego związku z Mirandą Kerr. Z kolei Katy Perry nie zwalnia tempa. Właśnie wraca z nową muzyką po kilkuletniej przerwie. Parę dni temu światową premierę miał jej singiel „Never really over”, zapowiadający najnowsze wydawnictwo, a w międzyczasie przyjęła również ofertę zasiadania w jury w programie „American Idol”.

Na imprezie promującej jej nowy utwór wokalistka pojawiła się w stylizacji, która wywołała falę komentarzy. Choć Perry znana jest z kolorowych, odważnych looków, których nie sposób zapomnieć, tym razem zwróciła na siebie uwagę... figurą. Pomarańczowa oversizowa bluzka oraz spodnie do kompletu, nie ukryły bowiem powiększonego brzucha artystki. Media już jej gratulują stanu błogosławionego, a paparazzi nie dają spokoju. Zobaczcie sami. Czy również myślicie, że to ciąża?  

Katy Perry w pomarańczowym komplecie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lo más hermoso del mundo 😍❤

Post udostępniony przez Katheryn Elizabeth Hudson (@katyperrygenius)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!