Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
TYLKO U NAS!

Jarosław Bieniuk usłyszał poważne zarzuty. Oliwia Bieniuk pierwszy raz o niewinności taty

17-latka zdradziła też, jakim były piłkarz jest ojcem...

Krystyna Pytlakowska 16 września 2020 13:42
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Sześć lat od śmierci Anny Przybylskiej jej córka Oliwia stanie się pełnoletnia. Nastolatka zachowała w głowie i sercu najpiękniejsze wspomnienia o mamie, ale na własne nazwisko chciałaby zapracować sama. Córka Jarosława Bieniuka ma ogromny talent do fotomodelingu i to właśnie w tej dziedzinie regularnie otrzymuje od taty duże wsparcie. Na co dzień były piłkarz bywa jednak wymagający…

Oliwia Bieniuk o zarzutach dotyczących ojca i ich relacji

W najnowszym wywiadzie VIVY! Krystyna Pytlakowska zapytała Oliwię Bieniuk o to, jakim tatą jest Jarosław Bieniuk. 17-latka nawiązała też do sprawy, w której były piłkarz Lechii Gdańsk oskarżony był przez modelkę Sylwię Sz. o gwałt i podanie narkotyków. Postępowanie związane z pierwszym zarzutem prokuratura szybko umorzyła. Później, w czerwcu 2020, sąd rejonowy z Sopocie umorzył też warunkowo sprawę dotyczącą narkotyków. Jak trudny czas wpłynął na życie Oliwii Bieniuk? Oto fragment wywiadu.

A masz chłopaka?

W tej chwili jestem wolna i mam teraz ważniejsze sprawy na głowie. Muszę skończyć szkołę. Tata powtarza, że mam się uczyć, uczyć i uczyć, a ja średnio to lubię. Wiem jednak, że to mój obowiązek. Tata kiedyś bardziej mnie cisnął z nauką, ale teraz, kiedy jestem już w liceum i za rok kończę szkołę, trochę przystopował, bo wie, że sama rozumiem, że nauka jest teraz najważniejsza.

Mówią, że jest surowym ojcem…

Jest surowy, ale bardzo opiekuńczy i konsekwentny. Kocha nas i chce dla nas jak najlepiej. Kiedyś bardziej się z nim kłóciłam, darłam koty o wszystko, ale chyba ten okres buntu mam już za sobą. Teraz jestem bardziej zgodna i ustępliwa.

Odpuszczasz ojcu, bo wydoroślałaś.

Dojrzałam do pewnych spraw i wiem, że kłótnie nic tu nie dadzą.

[…]

Musisz wracać do domu o 22.00?

Tak, tu bardziej naciska tata. Babcia też dzwoni i pyta, gdzie jestem, trochę mnie kontroluje. Wiem, że to konieczność. Musi mieć poczucie, że nad wszystkim panuje.

Chyba najtrudniej jest, gdy dzieje się coś takiego, co niedawno spotkało Twojego ojca.

Ja nie wierzę w te zarzuty. Teraz, kiedy tę sprawę wyjaśniono w sądzie, nie muszę go tłumaczyć. Ale zawsze wierzyłam tacie, choć kiedy to wszystko się zaczęło, byłam w szoku. I długo do mnie nie docierało to, co się dzieje. Z czasem jednak nabierałam przekonania, że tata wygra i wszystko się ułoży. A poza tym jestem za tym, aby ułożył sobie życie, żeby był szczęśliwy.

Całą rozmowę Krystyny Pytlakowskiej z Oliwią Bieniuk będzie można przeczytać w najnowszej VIVIE! Numer trafi do kiosków w czwartek 17 września. Zachęcamy do zakupu. 

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020 okładka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.