TYLKO W VIVIE!

Zobacz kulisy sesji okładkowej Jarosława Bieniuka z dziećmi sprzed trzech lat. 

Te ujęcia są niezwykle wzruszające!

Sabina Zięba 16 września 2020 10:30

W maju trzy lata temu zaprezentowaliśmy sesję zdjęciową Jarosława Bieniuka z dziećmi - Oliwią, Szymonem i Jasiem. Wykonano ją na podobieństwo tej sprzed 8 lat z Anną Przybylską na okładce. Te same ujęcia dokładnie w tych samych miejscach. Tego dnia chodziło o dobre wspomnienia i pozytywną energię, mimo zbliżającego się Dnia Matki. W trakcie realizacji materiału dowiedzieliśmy się, że są to dzieci grzeczne, dobrze wychowane, uśmiechnięte, z pasjami. Szymon gra w piłkę i ma same piątki, Jaś trenuje judo, a Oliwia chce zostać modelką i wytrwale pozowała Zuzie Krajewskiej. Razem z nimi odbywamy sentymentalną podróż i pokazujemy ich przez pryzmat Sopotu, morza i Gdyni.  To jedna z tych sesji, których się nie zapomina.

Natomiast już jutro, 17 września ukaże się nowy numer VIVY! z Oliwią Bieniuk na okładce! Córka Anny Przybylskiej opowiedziała we wzruszającej rozmowie z Krystyną Pytlakowską o tęsknocie za mamą, dojrzałości, rodzinnych więziach i pierwszych krokach w show-biznesie.  

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020 okładka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!