Pola Lis, córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin nękana przez stalkera
Fot. Instagram @polciaxx
VIVA! Tylko u nas

Pola Lis szantażowana przez stalkera! Tomasz Lis i Kinga Rusin wydali wspólne oświadczenie: „Celem jest zniszczenie reputacji całej naszej rodziny”

Gabriela Czernecka 16 października 2017 17:15
Pola Lis, córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin nękana przez stalkera
Fot. Instagram @polciaxx

 

Pola Lis stała się ofiarą stalkera! Tomasz Lis i Kinga Rusin, rodzice dziewczyny, wystosowali wspólne oświadczenie! Byłe małżeństwo poinformowało właśnie, że Pola Lis od jakiegoś czasu jest szantażowana „ujawnieniem spreparowanych, nieprawdziwych dokumentów i maili”. Rodzice w odważnym wpisie zdradzają szczegóły sprawy!

 

Polecamy: Iga Lis zamieściła zdjęcie z wakacji w bikini! Czy ma równie perfekcyjną sylwetkę, co sławna mama?

 

Pola Lis ofiarą stalkera

Tomasz Lis i Kinga Rusin są rodzicami dwóch córek - Igi i Poli Lis. Niestety jedna z nich padła ofiarą internetowego stalkera! Rodzice postanowili skomentować działania szantażysty, publikując w mediach społecznościowych oświadczenia. Dziennikarze uważają, że celem działań stalkera może być zniszczenie ich reputacji ze względów politycznych. Nasza córka Pola Lis jest od jakiegoś czasu w ohydny sposób szantażowana ujawnieniem do publicznej wiadomości spreparowanych, nieprawdziwych dokumentów i maili. Z ich treści wynika, że celem jest zniszczenie reputacji nie tylko jej ale całej naszej rodziny. Być może motywacją są względy polityczne”, pisze Kinga Rusin

 

Dziennikarka demaskuje nawet sposób działania stalkera, który męczy Polę. „Szantażysta posuwa się do gróźb karalnych i niemoralnych żądań, zakłóca jej spokój, wpędza w psychozę strachu i uniemożliwia normalne funkcjonowanie”, czytamy. „Posługuje się nieprawdziwym ip i loguje z serwerów zarejestrowanych w różnych miejscach świata. Pomimo stosowanych przez niego taktyk nie spoczniemy póki go nie znajdziemy i nie zostanie ukarany. (...)”, pisze Rusin.

 

Zobacz także: Kinga Rusin na rajskich wakacjach z córką. Iga Lis fotografuje mamę. Ma talent?

 

Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin nękana przez stalkera

„Spreparowanie w naszych czasach maili, zaświadczeń, dokumentów, listów nie jest najmniejszym problemem”, pisze dziennikarka. Kinga Rusin i Tomasz Lis wyjawili, że szantażysta posuwa się do coraz straszniejszych gróźb i byłe małżeństwo martwi się, że stalker wprowadzi je w życie. „Pomimo stosowanych przez niego taktyk nie spoczniemy póki go nie znajdziemy i nie zostanie ukarany. Stalking (uporczywe nękanie) to przestępstwo zagrożone w polskim prawie więzieniem! To czyn który zabiera ludziom prywatność, godność i spokój, pozbawia poczucia bezpieczeństwa, zaszczuwa i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Ktoś kto w świadomy sposób stosuje stalking, szczególnie wobec osób bardzo młodych i wyjątkowo narażonych na stres, które nawet nie weszły jeszcze do końca w dorosłość, które dopiero zapisują swoją kartę w życiu, jest godny największego potępienia i adekwatnej kary!

Oświadczenie pojawiło się także na profilu Poli Lis. Fani córki Tomasza Lisa zadają w komentarzach tylko jedno pytanie: kto i dlaczego chce jej zaszkodzić?

 

Pola Lis pokazała, jak spędza piątkowy wieczór, kiedy Kinga Rusin pracuje na planie Agenta
Fot. Instagram

 

Przypomnijmy, że Tomasz Lis i Kinga Rusin byli małżeństwem w 1994 roku. Para rozwiodła się w 2006 roku. Wspólnie wychowują dwie córki - Polę i Igę. Obie córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa świetnie odnalazły się w świecie show-biznesu, ale każda z nich zajęła się inną branżą. Iga Lis przez pewien czas próbowała swoich sił jako modelka, a Pola poszła w ślady rodziców i stawia pierwsze kroki w dziennikarstwie.

 

Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis
Fot. Instagram

 

 

Post udostępniony przez Pola Lis (@polciaxx)

Zobacz także: Pies Czarek Kingi Rusin i jej córki jest już gwiazdą Instagrama, teraz debiutuje na okładce

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.