Joanna Drozda, Tadeusz Drozda
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
O tym się mówi!

Córka Tadeusza Drozdy już tego nie ukrywa. Opowiedziała szczerze o swojej orientacji

Tymi słowami zaskoczyła wszystkich!

Aleksandra Frankowska 28 marca 2024 07:51
Joanna Drozda, Tadeusz Drozda
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Joanna Drozda, córka komika Tadeusza Drozdy na co dzień jest aktorką. W jednam z wywiadów, którego udzieliła dla Repliki, dokonała coming outu. Przyznała, że jest osobą panseksualną. Co to dokładnie oznacza? O wszystkim opowiedziała dokładnie w odniesieniu do swojej osoby.

Joanna Drozda szczerze o swojej orientacji seksualnej

Tadeusz Drozda to jeden z popularniejszych komików w Polsce, znany przede wszystkim z programu "Śmiechu warte". Jego córka Joanna, która została aktorką, w jednym z wywiadów dla Repliki wyznała, że jest osobą panseksualną. Bardzo długo dojrzewała do tego, aby móc się tak określić, jednak w końcu przyszedł odpowiedni moment, aby o tym opowiedziała. Teraz czuje się w pełni sobą i jest świadoma swojej seksualności.

ZOBACZ TEŻ: O tym, że ma jeszcze jedną córkę, dowiedzieliśmy się dopiero po jego śmierci. Robert Leszczyński doczekał się jej z uczestniczką „Baru”

"Długo nie miałam potrzeby, żeby określać swoją orientację seksualną czy nawet przynależność grupową. Jestem z takich czasów, kiedy uczono, przynajmniej moi rodzice tak mnie uczyli, że nie należy dać się zaszufladkować, trzeba przełamywać stereotypy, to jest najwyższa wartość" - powiedziała Joanna Drozda w wywiadzie dla "Repliki".

Joanna Drozda
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Kim jest osoba panseksualna?

Osoby panseksualne uznają, że pociąg emocjonalny może dotyczyć zarówno ludzi bez względu na płeć, jak i siebie, przedmiotów czy wszelkich istnień. To swego rodzaju wolność, pozwalająca na brak ograniczeń, które często narzuca nam społeczeństwo. Jako symbol osób panseksualnych uznaje się flagę z poziomych pasów w kolorze różowym, żółtym i błękitnym. 

Joanna Drozda
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.