Ned LeDoux
Fot. instagram.com
POŻEGNANIE

Znany muzyk stracił córkę. Dziewczynka miała dwa latka...

Ned LeDoux opublikował wzruszające oświadczenie

Ksenia Krasko 31 października 2019 19:44
Ned LeDoux
Fot. instagram.com

Ned LeDoux, 42-letni piosenkarz country, poinformował swoich fanów, że jego dwuletnia córka Haven zmarła 20 października z powodu tragicznego wypadku w domu. Rodzina LeDoux podziękowała wszystkim za słowa otuchy i wsparcie, ale poprosiła o uszanowanie ich prywatności.

Ned LeDoux stracił dwuletnią córkę

„Ned i Morgan [żona artysty – przyp. red.] z ogromnym smutkiem informują swoich przyjaciół i fanów, że ich dwuletnia córka Haven zmarła 20 października z powodu tragicznego wypadku w domu. Rodzina LeDoux jest wdzięczna za okazaną miłość i wsparcie, ale obecnie prosi o odrobinę prywatności”, czytamy w oświadczeniu.

Według doniesień portalu Taste of Country, karetka przyjechała zaraz po zgłoszeniu, że dziewczynka się zakrztusiła, ale reanimacja zakończyła się niepowodzeniem. Ned LeDoux i jego żona świętowali drugie urodziny swojej córki kilka tygodni temu, w połowie września. Para wychowuje również syna Bransona.

Ned jest synem byłego kowboja i piosenkarza rodeo, Chrisa LeDoux, który zmarł na raka w 2005 roku. Był perkusistą w zespole ojca, a później zadebiutował jako artysta solowy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ned LeDoux (@nedledoux)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ned LeDoux (@nedledoux)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.