Ned LeDoux
Fot. instagram.com
POŻEGNANIE

Znany muzyk stracił córkę. Dziewczynka miała dwa latka...

Ned LeDoux opublikował wzruszające oświadczenie

Ksenia Krasko 31 października 2019 19:44
Ned LeDoux
Fot. instagram.com

Ned LeDoux, 42-letni piosenkarz country, poinformował swoich fanów, że jego dwuletnia córka Haven zmarła 20 października z powodu tragicznego wypadku w domu. Rodzina LeDoux podziękowała wszystkim za słowa otuchy i wsparcie, ale poprosiła o uszanowanie ich prywatności.

Ned LeDoux stracił dwuletnią córkę

„Ned i Morgan [żona artysty – przyp. red.] z ogromnym smutkiem informują swoich przyjaciół i fanów, że ich dwuletnia córka Haven zmarła 20 października z powodu tragicznego wypadku w domu. Rodzina LeDoux jest wdzięczna za okazaną miłość i wsparcie, ale obecnie prosi o odrobinę prywatności”, czytamy w oświadczeniu.

Według doniesień portalu Taste of Country, karetka przyjechała zaraz po zgłoszeniu, że dziewczynka się zakrztusiła, ale reanimacja zakończyła się niepowodzeniem. Ned LeDoux i jego żona świętowali drugie urodziny swojej córki kilka tygodni temu, w połowie września. Para wychowuje również syna Bransona.

Ned jest synem byłego kowboja i piosenkarza rodeo, Chrisa LeDoux, który zmarł na raka w 2005 roku. Był perkusistą w zespole ojca, a później zadebiutował jako artysta solowy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ned LeDoux (@nedledoux)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ned LeDoux (@nedledoux)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.