Z ŻYCIA GWIAZD

Córeczka Małgorzaty Sochy skończyła dwa latka! 

Przyjęcie urodzinowe małej Basi robi wrażenie!

Olga Figaszewska 4 marca 2019 08:51

Jak się ma pierwsze dziecko to się myśli o drugim”, mówiła w jednym z wywiadów. Jej marzenie o dużej rodzinie w końcu się ziściło. Gwiazda wraz z mężem wychowuje trójkę pociech: 5-letnią Zofię, 2-letnią Basię i syna Stanisława, który przyszedł na świat kilka miesięcy temu. „Kiedyś odgrażałam się, że będę miała troje dzieci, i słowa dotrzymałam”, żartowała w rozmowie z Party. Gwiazda Ceni sobie prywatność swoich najbliższych. Zdarza się jej jednak robić wyjątki. Niedawno Małgorzata Socha świętowała drugie urodziny swojej młodszej córeczki, Basi. Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami z przyjęcia! 

Drugie urodziny córeczki Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha urządziła córeczce wspaniale przyjęcie z motywem przewodnim... Myszki Miki! To ulubiona postać małej Basi! Oczywiście nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku i wspaniałych dekoracji.

„Nawet nie wiem kiedy to zleciało... moja Buzia skończyła dwa lata! ☺☺ I teraz jej idolem jest 90-letnia Myszka Mickey 😂😂🐭🐭 Mam nadzieję, że szacunek do starszych zostanie jej na zawsze - patrz: mama 😂😂 cudnie jest świętować ten dzień ❤❤❤ ”, napisała gwiazdy. 

Obserwatorki aktorki również były zachwycone relacją z imprezy. „Basiu rosnij zdrowa i szczęśliwa 😀 p.s. moje córki tez lubią Myszke Miki 😘 ”, „Zakochałam się 😍😍😍 wszystkiego najlepszego dla córeczki ❤️ ”, „Wszystkiego najlepszego dla córeczki! Spełnienia marzeń! Dużo uśmiechu i radości każdego dnia😘100lat! 🌹🎁🎂🎈 ”, pisały.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?