Letnie wieczory
Fot. Adobe Stock
STYL ŻYCIA

Już weekend! Wykorzystaj ciepłe letnie wieczory

Wiemy jak je spędzać!

Paulina Borówka 23 sierpnia 2019 17:00
Letnie wieczory
Fot. Adobe Stock

Kolejne wakacyjne noce zapowiadają się na ciepłe. W ten weekend nie daj się porwać nostalgicznej aurze i zaplanuj coś wyjątkowego. Przygotowaliśmy dla ciebie 5 pomysłów, jak wyjątkowo spędzać letnie wieczory.

Piknik pod gwiazdami

Sierpień to czas spadających gwiazd. Przygotuj coś pysznego, ale prostego. Możesz pokroić ser pleśniowy i podać go z winogronami. Do tego świeże pieczywo, oliwa i butelka wytrawnego wina. Niezależnie od tego z kim spędzisz ten wieczór, nie zapomnij o nastojowych lampkach i świeczkach. Taka noc musi być wyjątkowa.

piknik
Fot. Adobe Stock

Kino plenerowe

Prosto z Hollywood dla fanek kinematografii - świeże powietrze i hity ekranowe. Na Facebook’u znajdziesz mnóstwo wydarzeń, gdzie filmy ogląda się w parku, na rynkach, a nawet dachach budynków! Premiery, hity z kliku ostanich lat i ponadczasowe klasyki. Niczego nie zabraknie, każdy znajdzie coś dla siebie. Już dzisiaj w Parku Chomicza możesz obejrzeć „Cudownego Chłopaka”. Widzimy się o 20!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ofeminin.pl (@ofemininpl)

Noce w muzeum

Kto powiedział, że muzeum odwiedzać można tylko w ciągu dnia? Od kilku lat organizowane są nocne zwiedzania muzeów w całej Polsce. Nowe wystawy, bankiety i wywiady z artystami brzmią zachęcająco. Nie szukaj daleko i sprawdź wydarzenia w swojej okolicy. Jeśli nic nie znajdziesz, może warto to zaproponować przy najbliższej okazji? Mniejsze muzea chętnie słuchają głosu swoich gości. Tymczasem my proponujemy wybrać się do Zachęty - do 20 zdążysz nacieszyć oczy, a później podniebienie. Pobliska restauracja z przyjaciółmi smakowicie zakończy wieczór.

dziewczyna w muzeum
Fot. Adobe Stock

Impreza z grami

Wróćmy do czasów, kiedy telefon nie był potrzebny do dobrej zabawy. Umówcie się na leniwą niedzielę w ogrodzie. Zamówcie pizzę, później niech każdy odda smartfona i zaczniecie wieczór z planszówkami. Gry cieszą się coraz większą popularnością i mają wiele różnych kombinacji. Wybierz coś ze znajomymi, rozłóżcie planszę i do dzieła!

gry planszowe
Fot. Adobe Stock

Podchody w dobrym kierunku

Przypomnij sobie, jak beztroskie było życie, kiedy miało się 10 lat. Zaproś starych znajomych i zorganizujcie podchody. Zasady od wielu lat się nie zmieniły poza jednym, małym szczegółem - grupa uciekająca ma schować się w najlepszym barze w mieście. Właśnie tam rozpoczniecie letnie imprezowanie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…