Letnie wieczory
Fot. Adobe Stock
STYL ŻYCIA

Już weekend! Wykorzystaj ciepłe letnie wieczory

Wiemy jak je spędzać!

Paulina Borówka 23 sierpnia 2019 17:00
Letnie wieczory
Fot. Adobe Stock

Kolejne wakacyjne noce zapowiadają się na ciepłe. W ten weekend nie daj się porwać nostalgicznej aurze i zaplanuj coś wyjątkowego. Przygotowaliśmy dla ciebie 5 pomysłów, jak wyjątkowo spędzać letnie wieczory.

Piknik pod gwiazdami

Sierpień to czas spadających gwiazd. Przygotuj coś pysznego, ale prostego. Możesz pokroić ser pleśniowy i podać go z winogronami. Do tego świeże pieczywo, oliwa i butelka wytrawnego wina. Niezależnie od tego z kim spędzisz ten wieczór, nie zapomnij o nastojowych lampkach i świeczkach. Taka noc musi być wyjątkowa.

piknik
Fot. Adobe Stock

Kino plenerowe

Prosto z Hollywood dla fanek kinematografii - świeże powietrze i hity ekranowe. Na Facebook’u znajdziesz mnóstwo wydarzeń, gdzie filmy ogląda się w parku, na rynkach, a nawet dachach budynków! Premiery, hity z kliku ostanich lat i ponadczasowe klasyki. Niczego nie zabraknie, każdy znajdzie coś dla siebie. Już dzisiaj w Parku Chomicza możesz obejrzeć „Cudownego Chłopaka”. Widzimy się o 20!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ofeminin.pl (@ofemininpl)

Noce w muzeum

Kto powiedział, że muzeum odwiedzać można tylko w ciągu dnia? Od kilku lat organizowane są nocne zwiedzania muzeów w całej Polsce. Nowe wystawy, bankiety i wywiady z artystami brzmią zachęcająco. Nie szukaj daleko i sprawdź wydarzenia w swojej okolicy. Jeśli nic nie znajdziesz, może warto to zaproponować przy najbliższej okazji? Mniejsze muzea chętnie słuchają głosu swoich gości. Tymczasem my proponujemy wybrać się do Zachęty - do 20 zdążysz nacieszyć oczy, a później podniebienie. Pobliska restauracja z przyjaciółmi smakowicie zakończy wieczór.

dziewczyna w muzeum
Fot. Adobe Stock

Impreza z grami

Wróćmy do czasów, kiedy telefon nie był potrzebny do dobrej zabawy. Umówcie się na leniwą niedzielę w ogrodzie. Zamówcie pizzę, później niech każdy odda smartfona i zaczniecie wieczór z planszówkami. Gry cieszą się coraz większą popularnością i mają wiele różnych kombinacji. Wybierz coś ze znajomymi, rozłóżcie planszę i do dzieła!

gry planszowe
Fot. Adobe Stock

Podchody w dobrym kierunku

Przypomnij sobie, jak beztroskie było życie, kiedy miało się 10 lat. Zaproś starych znajomych i zorganizujcie podchody. Zasady od wielu lat się nie zmieniły poza jednym, małym szczegółem - grupa uciekająca ma schować się w najlepszym barze w mieście. Właśnie tam rozpoczniecie letnie imprezowanie. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.