Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3
Fot. Materiały promocyjne MTL Maxfilm
ZE ŚWIATA FILMU

Do sieci trafił właśnie plakat promujący film Miszmasz czyli Kogel Mogel 3!

Kiedy odbędzie się premiera?

Gabriela Czernecka 4 grudnia 2018 13:12
Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3
Fot. Materiały promocyjne MTL Maxfilm

Premiera filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 coraz bliżej! Do sieci trafił właśnie oficjalny plakat filmu w reżyserii Ilony Łepkowskiej. Czym po 30 latach zaskoczy nas trzecia część filmu Kogel Mogel? Z pewnością nowymi postaciami, pozytywną energią i oryginalnym scenariuszem. Poznajcie szczegóły!

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - oficjalny plakat z filmu

Premiera długo wyczekiwanego filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 już 25 stycznia 2019. Producenci produkcji co jakiś czas zdradzają nam coraz to nowe szczegóły dotyczące filmu. Teraz przyszła pora na oficjalny plakat Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Utrzymywany w klimacie retro kusi gorącymi nazwiskami aktorów. Kogo zobaczymy w filmie? Plejadę gwiazd, a wśród nich: Grażynę Błęcką - Kolską jako główną bohaterkę Kasię, Ewę Kasprzyk, znaną z pierwszej części jako panią Wolańską, a także: Aleskandrę Hamkało,  Annę Muchę, Macieja Zakościelnego, Katarzynę Skrzynecką i Nikodema Rozbickiego. 

Jedno jest pewne - aktorzy są zachwyceni najnowszą produkcją: „Wielokrotnie już mówiłam, że wolę kojarzyć się z seksem niż z geriatrią, i moja bohaterka jest „jakby” tego samego zdania i „przyjęła to do aprobującej wiadomości”, wyznała w jednym z wywiadów Ewa Kasprzyk.

Film Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - o czym?

Główną bohaterkę Kasię (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska) odwiedza syn Marcin, który prezentuje mamy pomysł na swój biznes. W rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wszystko za sprawą pani Wolańskiej(w tej roli Ewa Kasprzyk), która stała się celebrytką i sekstrenerką i wydaje kontrowersyjną książkę, co niekoniecznie podoba się członkom jej rodziny.

Piotruś (Maciej Zakościelny), syn Wolańskich, ustatkował się i wiedzie życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Siostra Piotrusia (Aleksandra Hamkało), wraz z ojcem, nie mogąc znieść matki i żony, buntują się i uciekają z domu. Co wyjdzie z tego pomysłu? Dowiemy się już w styczniu! 

A tymczasem zobaczcie oficjalny plakat filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3! 

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, film, plakat
Fot. Mat. prasowe

Kogel mogel
Fot. Facebook @kogelmogelfilm

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.