EN_01205152_3385, Meghan Markle
Fot. Derek Storm / Splash News/EAST NEWS
króLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan wróci do obsady serialu? Ma konkretne wymagania!

Czy produkcja zaakceptuje jej warunki?

Olga Figaszewska 13 września 2021 16:47
EN_01205152_3385, Meghan Markle
Fot. Derek Storm / Splash News/EAST NEWS

Księżna Meghan wróci do swojego zawodu? Zanim została księżną spełniała się jako aktorka. Największą popularność przyniósł jej serial Suits. Ślub z księciem Harrym i wstąpienie do brytyjskiej rodziny królewskiej wymagały od niej wielu wyrzeczeń. Meghan musiała porzucić dotychczasowe życie i podporządkować się wymogom protokołu. Pożegnała się ze światem show-biznesu, światłem reflektorów i prowadzeniem social mediów. Meghan zrezygnowała także z aktorstwa. Po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii może znów wrócić do swojej pasji. Wielbiciele księżnej Sussex znów mieli okazję zobaczyć ją na ekranie? To nie jest wcale takie pewne, ponieważ Meghan ma konkretne wymagania.

Meghan wróci do aktorstwa?

Kilka lat temu Meghan Markle musiała porzucić aktorstwo, chociaż na swoją pozycje pracowała bardzo długo. Podobna historia spotkała Grace Kelly, która przed ślubem z księciem Albertem Rainierem III. Wybranka księcia Harry’ego na swoim koncie ma wiele ról. Jednak to kreacja Rachel w serialu Suits przyniosła Meghan Markle rozpoznawalność i uwielbienie fanów. Na pewno trudno było jej zrezygnować z dotychczasowego życia. Ale czego nie robi się w imię miłości? Ona była gotowa na wiele poświęceń.

„To było naprawdę ekscytujące. Przyczyny odejścia z serialu są dla mnie bardzo ważne, teraz będę miała jeszcze więcej energii. Rozpoczynam nowy rozdział. Pracowałam nad produkcją przez 7 lat, to dla mnie bardzo długo i kiedy dotrwaliśmy do 100. odcinka pomyślałam, że już wpisałam się w ten serial i jestem naprawdę dumna z pracy jaką tam wykonywałam, ale teraz jest czas żeby pracować jako zespół z Harrym”, mówiła w jednym z wywiadów dla BBC. Życie na świeczniku, rosnące wymagania i brak wsparcia ze strony royalsów były dla niej dramatycznym przeżyciem. Meghan walczyła z krytyką, trudno było się jej odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Na początku 2020 roku księżna Meghan i książę Harry zrezygnowali z pełnienia królewskich funkcji i podjęli decyzję o wyprowadzce z Wielkiej Brytanii. Zależało im na tym, by samodzielnie zarabiać na własne utrzymanie. Przede wszystkim zrobili to także z myślą o przyszłości swojego syna. Harry chciał zapewnić Archiemu spokojne i bezpieczne dzieciństwo. A niedawno ich rodzina znów się powiększyła. Książęca para Sussex powitała na świecie drugą pociechę, córeczkę Lilibet Dianę. Czy teraz Meghan będzie mogła wrócić do swojego zawodu?

Zobacz też: Księżna Meghan od początku manipuluje księciem Harrym? Te zdjęcia mówią same za siebie...

EN_01479342_1037, Meghan Markle
Fot. JEREMY SELWYN/AFP/East News

Meghan znów pojawi się w obsadzie Suits?

Już w ubiegłym roku zagraniczne media podawały, że ze swoją pozycją, Meghan ma większe szanse na angaż w nowych produkcjach. Podobno w tamtym czasie księżna Sussex zabiegała o spotkania z Bardem Pittem i George’m Clooney’em, by przedstawić im pomysły na swój wielki powrót, ale po pewnym czasie została lektorką w dokumencie Słonie, a także skupiła się na działalności charytatywnej. W tym czasie wielokrotnie już sugerowano, że Meghan powróci do obsady Suits.

„Jeśli wróci to byłby to największy serial telewizyjny na świecie”, prorokował jeden z hollywoodzkich ekspertów. Jest tylko jeden problem. Księżna miała domagać się 36 mln dolarów za powrót na plan.

Czy produkcja zaakceptuje jej warunki? 

Sprawdź:  Książę Harry i księżna Meghan złożyli królowej zaskakującą propozycję. Chodzi o prawnuczkę

EN_01395032_0131 Meghan Markle, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

EN_01395032_0266, Meghan Markle
Fot. Tim Rooke/Rex Features/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.