Pocałunek księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. Forum
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Sensacyjne doniesienia w sprawie ciąży Meghan Markle. Będą bliźniaki?! 

To byłby pierwszy raz w royal family od 588 lat!

Gabriela Czernecka 7 czerwca 2018 19:01
Pocałunek księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. Forum

Meghan Markle jest w ciąży, i to bliźniaczej! Jak podaje magazyn Life & Style, księżna Sussex dowiedziała się o tym zaledwie dwa dni przed ślubem. Jeszcze niedawno pisano o tym, że Meghan Markle urodzi córeczkę, a tymczasem najnowsze informacje podają, że para jednak spodziewa się bliźniaków. Jaka jest prawda? Sprawdzamy!

Księżna Meghan jest w ciąży

O tym, że Meghan Markle spodziewa się dziecka pisze się już od jakiegoś czasu. Pierwsze  podejrzenia, że Meghan jest w ciąży pojawiły się po imprezie inaugurującej obchody 70. urodzin księcia Karola. Wówczas Meghan zadebiutowała jako księżna Sussex. Brytyjskiej prasie udało się wychwycić moment, gdy Meghan trzymała torebkę w dość charakterystyczny sposób. Dziennikarze twierdzą, że Meghan robiła to identycznie jak księżna Kate przed laty, gdy próbowała ukryć ciążę. Czy faktycznie?

Plotki o ciąży Meghan szybko powróciły za sprawą słynnym bliźniaczek Jamison, które jako medium kontaktują się ze zmarłymi. Panie ogłosiły, że już w przyszłym roku na świat przyjdzie dziecko książąt Sussex. Panie przewidziały, że księżna Meghan urodzi dziewczynkę! Według bliźniaczek, tę informację miała wyjawić im sama księżna Diana, z którą udało im się skontaktować. 

Ta informacja nie wydaje się być w pełni nieprawdziwa, bowiem niepisana zasada w rodzinie królewskiej (ale i nie tylko) mówi, że świeżo upieczeni małżonkowie tuż po ślubie rozpoczynają proces powiększania rodziny. W końcu podobno właśnie ze względu na to, para zmieniła kierunek podróży poślubnej. Początkowo zakochani mieli udać się do Afryki, pod uwagę brane były takie kraje jak Botswana czy Namibia.

Ostatecznie książę i księżna Sussex zrezygnowali z podróży poślubnej do Afryki z powodu zagrożeń, jakie by niosła. Chodzi m.in. wirus malarii, szczególnie groźny dla kobiet w ciąży oraz tych, które planują zajść w ciążę w najbliższym czasie (tak jak księżna Meghan). Para udała się na miesiąc miodowy do Kanady. Wygląda na to, że para poważnie myśli o powiększaniu rodziny.

Meghan Markle urodzi bliźniaki?

Teraz National Enquirer podaje kolejne szczegóły dotyczące prywatnego życia Meghan Markle. Według nich księżna Sussex jest w bliźniaczej ciąży. Ile w tym prawdy? Według informatora brytyjskiego magazynu księżna Meghan dowiedziała się o tym dwa dni przed ślubem. „To wspaniałe, niesamowite. Ale na razie nie chcą tego ogłaszać. Aż do końca pierwszego trymestru”, czytamy.

Co więcej, według tabloidu para od samego początku chciała jak najszybciej zacząć się starać o dziecko. „Oboje wiedzą, że Meghan jest coraz starsza. Są świadomi ewentualnych komplikacji zdrowotnych i zwiększonych szans na poronienie”, mówi informator dla National Enquirer.  Z kolei tygodnik Life & Style dodaje, że spodziewa się bliźniaków: chłopczyka i dziewczynki. Dodatkowo córeczka będzie miała na imię... Diana! 

Czy informacja o bliźniaczej ciąży Meghan jest prawdziwa? To się okaże. Jedno jest pewne, jeśli faktycznie okaże się, że Meghan urodzi bliźniaki, będą to pierwsze królewskie bliźnięta od 588 lat!  

Książę Harry i księżna Meghan, oficjalne portrety ślubne Harry'ego i Meghan
Fot. Instagram @kensingtonroyal; @alexilubomirski

Suknia ślubna Meghan Markle
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.