Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To już pewne. Książę Harry i księżna Meghan już niebawem zostaną rodzicami!

Do wiadomości publicznej podano także płeć dziecka

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2018 16:08
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski

Książę Harry i Meghan Markle już niebawem zostaną rodzicami. Od niedawna mówi się, że to właśnie ciąża Meghan jest powodem tego, że para nie pojechała w podróż poślubną do Afryki, tylko do Kanady. Według najnowszych informacji znana jest płeć oraz termin porodu księżnej. Meghan urodzi córeczkę, i to już w przyszłym roku! Ile z tych rewelacji jest prawdziwych? Sprawdzamy.

Meghan Markle jest w ciąży?

Ledwo umilkły komentarze na temat ślubu Harry'ego i Meghan, a już wielu wyczekuje i wróży parze potomstwa. Nie jest to nic zaskakującego, bowiem niepisana zasada mówi, że w rodzinie królewskiej (ale i nie tylko) tuż po ślubie rozpoczyna się oczekiwanie na pierwszego potomka w młodym małżeństwie. Co ciekawe, w przypadku księżnej Kate i księcia Williama sprawa nie była taka oczywista.

Para powiem postanowiła najpierw zająć się obowiązkami wobec monarchini, a dopiero potem postarać się o potomka. Z decyzją o dziecku Kate i William zwlekali niedługo, bo dwa lata po ślubie na świecie pojawił się książę George. Teraz, gdy na świecie pojawiło się już trzecie dziecko Kate i Williama, książę Louis, a Meghan i Harry wzięli ślub, dla Brytyjczyków oczywistym jest fakt, że niebawem młodzi małżonkowie podzielą się z fanami wspaniałą wiadomością. Naturalnie chodzi o ich potomstwo!

Pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego: płeć i termin porodu

Niektórzy podjęli się nawet przewidzenia tego, kiedy na świecie pojawi się pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego. Według słynnych bliźniaczek, Terry i Lindy Jamison, które jako medium kontaktują się ze zmarłymi, już w przyszłym roku na świat przyjdzie dziecko książąt Sussex. Panie przewidują, że księżna Meghan urodzi dziewczynkę! Według bliźniaczek, tę informację miała wyjawić im sama księżna Diana, z którą udało im się skontaktować.

Warto wspomnieć, że Terry i Linda Jamison po burzliwych rozmowach ze zmarłymi, przewidziały wszystkie trzy ciąże księżnej Kate. Czy tym razem ich rewelacje się sprawdzą? To bardzo prawdopodobne, ale uspokajamy, nie jest to kwestia wiary w przewidywania kobiet.

W rodzinie królewskiej obowiązkiem jest zapewnienie ciągłości rodu, a to, że para już w przyszłym roku zostanie rodzicami jest bardzo możliwe, gdyż sama Meghan i Harry jeszcze przed ślubem zapowiedzieli, że jak najszybciej mają zamiar postarać się o potomstwo. Pytanie tylko czy faktycznie, księżna Meghan urodzi córkę? Pozostaje nam więc czekać na oficjalne informacje od rzecznika Pałacu Kensington.  

księżna Meghan i książę Harry, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.