Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To już pewne. Książę Harry i księżna Meghan już niebawem zostaną rodzicami!

Do wiadomości publicznej podano także płeć dziecka

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2018 16:08
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski

Książę Harry i Meghan Markle już niebawem zostaną rodzicami. Od niedawna mówi się, że to właśnie ciąża Meghan jest powodem tego, że para nie pojechała w podróż poślubną do Afryki, tylko do Kanady. Według najnowszych informacji znana jest płeć oraz termin porodu księżnej. Meghan urodzi córeczkę, i to już w przyszłym roku! Ile z tych rewelacji jest prawdziwych? Sprawdzamy.

Meghan Markle jest w ciąży?

Ledwo umilkły komentarze na temat ślubu Harry'ego i Meghan, a już wielu wyczekuje i wróży parze potomstwa. Nie jest to nic zaskakującego, bowiem niepisana zasada mówi, że w rodzinie królewskiej (ale i nie tylko) tuż po ślubie rozpoczyna się oczekiwanie na pierwszego potomka w młodym małżeństwie. Co ciekawe, w przypadku księżnej Kate i księcia Williama sprawa nie była taka oczywista.

Para powiem postanowiła najpierw zająć się obowiązkami wobec monarchini, a dopiero potem postarać się o potomka. Z decyzją o dziecku Kate i William zwlekali niedługo, bo dwa lata po ślubie na świecie pojawił się książę George. Teraz, gdy na świecie pojawiło się już trzecie dziecko Kate i Williama, książę Louis, a Meghan i Harry wzięli ślub, dla Brytyjczyków oczywistym jest fakt, że niebawem młodzi małżonkowie podzielą się z fanami wspaniałą wiadomością. Naturalnie chodzi o ich potomstwo!

Pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego: płeć i termin porodu

Niektórzy podjęli się nawet przewidzenia tego, kiedy na świecie pojawi się pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego. Według słynnych bliźniaczek, Terry i Lindy Jamison, które jako medium kontaktują się ze zmarłymi, już w przyszłym roku na świat przyjdzie dziecko książąt Sussex. Panie przewidują, że księżna Meghan urodzi dziewczynkę! Według bliźniaczek, tę informację miała wyjawić im sama księżna Diana, z którą udało im się skontaktować.

Warto wspomnieć, że Terry i Linda Jamison po burzliwych rozmowach ze zmarłymi, przewidziały wszystkie trzy ciąże księżnej Kate. Czy tym razem ich rewelacje się sprawdzą? To bardzo prawdopodobne, ale uspokajamy, nie jest to kwestia wiary w przewidywania kobiet.

W rodzinie królewskiej obowiązkiem jest zapewnienie ciągłości rodu, a to, że para już w przyszłym roku zostanie rodzicami jest bardzo możliwe, gdyż sama Meghan i Harry jeszcze przed ślubem zapowiedzieli, że jak najszybciej mają zamiar postarać się o potomstwo. Pytanie tylko czy faktycznie, księżna Meghan urodzi córkę? Pozostaje nam więc czekać na oficjalne informacje od rzecznika Pałacu Kensington.  

księżna Meghan i książę Harry, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.