KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę i księżna Sussex po raz pierwszy publicznie po ślubie!

Tak uczcili urodziny księcia Karola

Gabriela Czernecka 22 maja 2018 17:32

Za nami ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. To z pewnością było jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w rodzinie królewskiej. Wydawałoby się, że zakochani będą chcieli spędzić chwile razem, poza czujnym okiem mediów, ale dla pewnej osoby postanowili zrobić wyjątek. Książę Harry i księżna Meghan po raz pierwszy po ślubie! Para pojawiła się na urodzinach księcia Karola. Jak się prezentowali?

Książę i księżna Sussex: Harry i Meghan po raz pierwszy publicznie jako małżonkowie

To pierwsze wspólne wyjście Harry'ego i Meghan jako księcia i księżnej Sussex. Para pojawiła się razem na urodzinach księcia Karola. Choć następca tronu dopiero w listopadzie 2018 roku skończy 70 lat, to jednak w brytyjskiej rodzinie królewskiej takie wydarzenia obchodzi się nawet do kilku miesięcy wcześniej. Dzięki temu zaledwie trzy dni po ślubie książę Harry i księżna Meghan po raz pierwszy zaprezentowali się oficjalnie jako książę i księżna Sussex. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla jubilata, ale także dla samej Meghan. Dlaczego?

To pierwszy raz kiedy Meghan Markle będzie traktowana jako Jej królewska Wysokość, a przez gości nazywana bedzie Ma’am. Na terenie Pałacu Buckingham znalazło się około sześciu tysięcy osób, które wraz z księciem Karolem świętowali jego urodziny, a nowo poślubiona para miała okazję cieszyć się krótkim wytchnieniem zdala od medialnego zgiełku. Mimo to parę udało się złapać fotoreporterom. 

Pierwsze wyjście Harry'ego i Meghan po ślubie

Jak się prezentowali? Jak przystało na księcia, Harry zaprezentował się w garniturze, ale jak to zwykle bywa, to kreacja księżnej wylądowała pod lupą brytyjskich mediów. W czym zaprezentowała się księżna Meghan? 

To właśnie przez to wydarzenie, Harry i Meghan musieli opóźnić swoją podróż poślubną.  Meghan Markle mamy okazję podziwiać w marce Goat. Księżna Sussex ma na sobie kremowo-beżową kreację od brytyjskiej marki Goat, w sukienkach której prezentowała się wielokrotnie księżna Kate, Victoria Beckham czy Lana Del Ray. Do sukienki Meghan Markle dobrała ciekawe dodatki - torebkę od Wilbur & Gussie oraz stylowy kapelusz od Philipa Treacy. Jak się prezentowała?  Zobaczcie sami w naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.