księżna Meghan i książę Harry, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Już wiadomo, gdzie książę Harry i księżna Meghan spędzą miesiąc miodowy!

Wbrew plotkom nie jadą do Afryki…

Gabriela Czernecka 28 maja 2018 16:33
księżna Meghan i książę Harry, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

Ledwo książę Harry i księżna Meghan wzięli ślub, a internauci nie ustają w pytaniach o to, czy Meghan jest w ciąży lub gdzie Harry i Meghan pojadą w podróż poślubną. Wielu sądziło, że zakochani udadzą się w podróż zaraz po ślubie, ale ci musieli przełożyć swój wyjazd w czasie, by wraz z księciem Karolem świętować jego urodziny. Teraz już wiadomo, gdzie para spędzi swój miesiąc miodowy!

Książę Harry i księżna Meghan: podróż poślubna

Księżna Meghan i książę Harry w podróż poślubną mieli udać się do Afryki. Pod uwagę brane były takie miejsca, jak Botswana oraz Namibia. Dlaczego? Para miała się udać do Botswany, ponieważ to tam książę wraz z wówczas jeszcze narzeczoną świętował jej 36. urodziny. Stamtąd także pochodzi kamień z pierścionka zaręczynowego, który wręczył ukochanej. W Botswanie książę Harry aktywnie działał na rzecz organizacji, które pomagają osobom z wirusem HIV.

Niedawno pojawiły się jednak informacje, że księżna Meghan i książę Harry w podróż poślubną pojadą do Namibii i spędzą ją  na safari w Hoanib Valley Camp. To ośrodek otoczony górami, ogromnymi pustyniami i wydmami, w którym żyje mnóstwo gatunków zagrożonych zwierząt. Okazuje się, że przez nadmierne zainteresowanie kierunkiem podróży poślubnej Harry'ego i Meghan, para musiała zrezygnować z obranego wcześniej celu.

Podroż poślubna księcia Harry'ego i księżnej Meghan

By uniknąć zainteresowania mediów, zakochani w zaciszu pałacu myśleli nad kierunkiem podróży. Mówiono, że zakochani zrezygnowali z podróży poślubnej do Afryki z powodu zagrożeń, jakie by niosła. Chodzi m.in. wirus malarii, szczególnie groźny dla kobiet w ciąży oraz tych, które planują zajść w ciążę w najbliższym czasie (tak jak księżna Meghan). Niedawno pojawiły się plotki, że Meghan i Harry mają wybrać się do Australii lub... do Kanady, skąd pochodzi księżna Meghan.

Dziś już wiadomo, gdzie Harry i Meghan spędzą miesiąc miodowy!  Z doniesień amerykańskich mediów wynika, że książę i księżna Sussex spędzą miesiąc miodowy na terenie Fairmont Jasper Park Lodge w kanadyjskiej Albercie! Zagraniczne media podkreślają, że w 2005 roku w tej samej rezydencji przyjęto księcia Filipa i królową Elżbietę II. 

Jak podaje Telegraph, książęca para może liczyć na prawdziwe luksusy. Cena apartamentu, w którym Harry i Meghan spędzą miesiąc miodowy waha się od 2 do 5 tysięcy funtów za noc. Do dyspozycji gości będzie m.in. prywatny parking, 6 sypialni, 6 łazienek oraz taras ze sprzętem do grillowania. „To idealne miejsce na rozrywkę dla rodziny i przyjaciół lub świętowanie specjalnej okazji”, czytamy na stronie internetowej, na której można dokonywać rezerwacji.

To wielkie zaskoczenie, bowiem niemal wszyscy byli przekonani, że para spędzi miesiąc miodowy w Afryce. Wygląda na to, że książę Harry i księżna Meghan spędzą tam wyjątkowy czas, ale czy z dala od mediów? To się okaże... 

Protokół królewski: Meghan i Harry
Fot. East News

Książę Harry i Meghan Markle FB
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.