Krzysztof Piątek, Paulina Piątek Procyk
Fot. instagram.com/paulynaaa_a/
Z ŻYCIA GWIAZD

Podróż poślubna Krzysztofa Piątka i Pauliny Procyk robi wrażenie!

Jaki kierunek wybrała młoda para?

Ksenia Krasko 14 czerwca 2019 07:59
Krzysztof Piątek, Paulina Piątek Procyk
Fot. instagram.com/paulynaaa_a/

O Krzysztofie Piątku jest ostatnio głośno! Nie tylko ze względu na brawurowy występ podczas meczu w eliminacjach do Euro 2020, ale też piękny ślub z ukochaną, Pauliną Procyk. Teraz państwo młodzi wybrali się w wymarzoną podróż poślubną – jaki kierunek wybrali?

Podróż poślubna Krzysztofa Piątka i Pauliny Procyk

Krzysztof Piątek i Paulina Piątek (Procyk) powiedzieli sobie „tak” 1 czerwca na Zamku Joannitów w Łagowie, niedaleko Świebodzina. Ceremonia owiana była tajemnicą, a gości poproszono o zachowanie jak największej dyskrecji, czego przestrzegali zarówno na ślubie, jak i na weselu. Zakochana para podzieliła się jednak zdjęciami na swoich Instagramach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

Po tak ważnym wydarzeniu w życiu i emocjonującym meczu nadszedł czas na odpoczynek! Zakochani wybrali się w podróż poślubną do Nowego Jorku, a później do słonecznego Miami. Widoki i piękny krajobraz robią wrażenie! Przypomnijmy, że zakochana para spotyka się od czasów, kiedy Piątek grał w Zagłębiu Lubin. Paulina Piątek z wykształcenia jest prawniczką, ale ze względu na karierę Krzysztofa i jego transfer do A.C. Milan, zrezygnowała z pracy w zawodzie. Jest wielkim wsparciem dla męża, co niejednokrotnie podkreślał w wywiadach.  

Krzysztof Piątek, Paulina Procyk Piątek
Fot. instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Piątek (@paulynaaa_a)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Piątek (@paulynaaa_a)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Piątek (@paulynaaa_a)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!