KRÓLEWSKI ŚLUB

Książę Harry i księżna Meghan odwlekają podróż poślubną w czasie. Dlaczego?

Znamy powód!

Gabriela Czernecka 22 maja 2018 16:59

Książę Harry i Meghan Markle są już po ślubie. Co teraz? Wielu sądziło, że zakochani udadzą się w podróż poślubną, ale jak podają zagraniczne media, świeżo poślubieni małżonkowie będą musieli przełożyć ten wyjazd w czasie. Wszystko przez... księcia Karola.

Ślub księcia Harry'ego i księżnej Meghan już za nami. Co teraz?

Ślub księcia Harry’ego i księżnej Meghan już za nami. Para pobrała się 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Zamku Windsor w towarzystwie najbliższych i rodziny. Mówiono, że zakochani, uciekając od fotoreporterów i uwagi mediów, niebawem udadzą się w podróż poślubną. Mówiono, że para już zaplanowała, gdzie spędzi czas.

Gdzie Meghan i Harry pojadą w podróż poślubną?

Meghan i Harry w podróż poślubną mieli udać się do Afryki. Pod uwagę brane były takie miejsca, jak Botswana oraz Namibia. Dlaczego? Ponieważ w Botswanie książę wraz z wówczas jeszcze narzeczoną świętował jej 36. urodziny. Stamtąd także pochodzi kamień z pierścionka zaręczynowego, który wręczył ukochanej. 

To zresztą tam książę Harry aktywnie działał także na rzecz organizacji, które pomagają osobom z wirusem HIV. Niedawno pojawiły się jednak informacje, że księżna Meghan i Harry w podróż poślubną pojadą do Namibii i spędzą ją  na safari w Hoanib Valley Camp. To ośrodek otoczony górami, ogromnymi pustyniami i wydmami, w którym żyje mnóstwo gatunków zagrożonych zwierząt.

Okazuje się, że świeżo poślubiona para zamierza jednak odwlec w czasie swoją afrykańską przygodę. Agencja Reuters donosi, że Meghan i Harry przełożyli swoją podróż poślubną. Nowa książęca para podjęła taką decyzję z dość ważnego powodu. Wszystko za sprawą okrągłych urodzin ojca pana młodego. W listopadzie tego roku książę Karol, ojciec księcia Harry'ego, będzie świętował 70 urodziny. Jak podał rzecznik Kensington Palace Jason Knauf: „Para wyruszy w podróż poślubną, ale nie od razu po ślubie. Będą mieli pierwsze zobowiązania małżeńskie w tydzień po ceremonii”.

Tak ważnego wydarzenia jak urodziny ojca, Harry nie mógł opuścić i faktycznie, dziś podczas obchodów wraz z małżonką zaprezentowali się w pełnej krasie! Co więcej, podobno syn następcy tronu miał osobiście zająć się organizowaniem okrągłego jubileuszu urodzin ojca. Nic więc dziwnego, że książę Harry powoli zabiera się za organizację tego wydarzenia. Podobno jak najszybciej chce dopiąć jak najwięcej szczegółów, by móc w spokoju pojechać w upragnioną podróż poślubną. Wygląda na to, że szykuje się kolejna wielka uroczystość w royal family!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.