Charlotte Casiraghi
Fot. Mat. prasowe Gucci
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Charlotte Casiraghi urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Drugie dziecko księżniczki już na świecie

Gabriela Czernecka 24 października 2018 10:41
Charlotte Casiraghi
Fot. Mat. prasowe Gucci

Wnuczka Grace księżnej Monako, Charlotte Casiraghi właśnie po raz drugi została mamą! Plotki o jej ciąży już od jakiegoś czasu krążyły w zagranicznej prasie. Zaledwie przed kilkoma miesiącami informacje potwierdziły się, a dziś, jak podaje zagraniczna prasa, Charlotte Casiraghi urodziła! Na świat przyszło jej drugie dziecko. Chłopiec czy dziewczynka? Poznajcie szczegóły!

Charlotte Casiraghi urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Choć Charlotte Casiraghi tytułu księżniczki nie ma, to dla wielu już na zawsze nią pozostanie. Życie prywatne chroni przed mediami, zachwyca elegancją, klasą i stylem. Mówi się, że jest ideałem współczesnej kobiety. Kilka miesięcy temu włoskie media potwierdziły plotki, które od jakiegoś czasu krążyły w zagranicznej prasie - Charlotte Casiraghi jest w ciąży. Wówczas mówiło się, że zaraz po narodzinach dziecka planuje ślub z partnerem, Dimitrim Rassamem.

Wygląda na to, że miłosne życie (nie) księżniczki wreszcie się ułoży, bowiem Charlotte Casiraghi właśnie urodziła! Według People, Charlotte we wtorek rano na świat przyszedł jej drugi syn. Maluch już zapisał się w historii - jest siódmym wnukiem Caroline, księżnej Hanoweru i trzecim, który w tym roku przyszedł w tej rodzinie na świat. Drugie dziecko Charlotte Casiraghi przyszło na świat w szpitalu imienia księżnej Grace.

Przypomnijmy, że pierwsze dziecko Casiraghi urodziła w 2013 roku. Wówczas na świat przyszedł chłopiec. Ojcem małego Rafała jest aktor komediowy marokańskiego pochodzenia, Gadem Elmaleh. Para chwilę później rozstała się.

W 2017 roku Charlotte związała się z producentem filmowym Dimitrim Rassamem. Zakochani w marcu ogłosili swoje zaręczyny, a ślub zaplanowali na czerwiec tego roku. Gdy okazało się, że "księżniczka Monako" spodziewa się dziecka, para przełożyła ślub na jesień tego roku. Wszystko wskazuje na to, że jej życie miłosne kwitnie! 

Charlotte Casiraghi
Fot. THUNDER/EAST NEWS

Styl Charlotte Casiraghi wnuczką księżnej Grace z Monako
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.