Charlotte Casiraghi
Fot. Mat. prasowe Gucci
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Charlotte Casiraghi, wnuczka Grace Kelly, już po ślubie! Jej suknia rozczarowała internautów

Charlotte postawiła na skromną kreację

Gabriela Czernecka 2 czerwca 2019 10:12
Charlotte Casiraghi
Fot. Mat. prasowe Gucci

Wnuczka Grace Kelly, Charlotte Casiraghi, wyszła za mąż. Wybrankiem Charlotte jest 37-letni producent filmowy Dimitri Rassam. Ślub pary odbył się w Monako i miał charakter cywilny. Mimo to spodziewano się, że suknia ślubna Charlotte Casiraghi, jak przystało na ikonę stylu, będzie zachwycająca, a tymczasem internauci są mocno rozczarowani...

Ślub Charlotte Casiraghi - suknia ślubna

Choć wielu nazywa ją księżniczką, to w rzeczywistości nią... nie jest. „Nie jestem księżniczką. Moja matka tak, ale nie ja. Jestem wprawdzie siostrzenicą głowy państwa, czwartą osobą w kolejce do tronu i z tego tytułu mam pewne obowiązki. Ale mogę żyć jak chcę. I nie chcę zmarnować życia na balach”, mówiła jakiś czas temu. I faktycznie, gdy jej wujeczny brat książę Jakub zostanie władcą, Charlotte zostanie wykreślona z linii sukcesji tronu. Mimo to media wielokrotnie nazywały ją księżniczką Monako i taki tytuł do niej przylgnął, choć w rzeczywistości nie powinno się go używać.

Charlotte oficjalnie więc księżniczką nie jest, to i tak jej życie prywatne wciąż wzbudza zainteresowanie mediów. Właśnie stanęła na ślubnym kobiercu! Charlotte Casiraghi tak powiedziała  Dimitri Rassamowi, 37-letniemu producentowi filmowemu. Ślub pary odbył się w Monako, ale miał charakter cywilny. Mimo to pojawiła się na nim plejada osobistości. Mówi się, że było około 300 gości, wśród których nie mogło zabraknąć księcia Alberta II i księżnej Charlene i i ich dzieci: Gabrieli i Jakuba oraz księżniczki Karoliny. Prócz członków monakijskiej rodziny królewskiej mogliśmy się dopatrzeć także przedstawicieli świata filmu, takich jak Thomas Langmann, producent oscarowego Artysty.

Suknia ślubna Charlotte Casiraghi to dzieło marki Yves St Laurent. Szara koronkowa kreacja ozdobiona z przodu trzema wielkimi kokardkami. Wielu dopatruje się nawiązania do kostiumu, który w 1956 roku miała na sobie babcia Charlotte, Grace Kelly podczas ślubu cywilnego z księciem Rainierem. Wydawałoby się, że Charlotte jako ikona stylu zdecyduje się na zjawiskową kreację, a tymczasem panna młoda wyglądała dość... skromnie, co nie umknęło uwadze internautów. Sukienka zamiast podkreślić jej figurę, uwydatniła jedynie mankamenty sylwetki, które pozostały po ciążowych krągłościach.

Przypomnijmy, że Charlotte jest obecnie 11 w kolejce do tronu Monako. Z Dimitrim Rassamem związała się w 2017 roku. Para w marcu ubiegłego roku ogłosiła swoje zaręczyny, a ślub zaplanowano na czerwiec 2018 roku. Gdy okazało się, że "księżniczka Monako" spodziewa się dziecka, para przełożyła ślub na ten rok. Charlotte Casiraghi i Dimitri Rassam mają razem 6-miesięcznego syna Balthazara. Dla potomkini Grace Kelly było to pierwsze małżeństwo. Jej wybranek ma już za sobą jeden ślub. Obydwoje mają za to dzieci z poprzednich związków – Charlotte 5-letniego syna Rafała, a Rassam 7-letnią córkę Darya.

Jak Wam się podoba jej suknia ślubna? 

A tak na swoim ślubie cywilnym prezentowała się Grace Kelly

Grace Kelly ślub cywilny
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?