Charlize Theron
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Charlize Theron opowiedziała o życiu transseksualnej córki

„Moją rolą jako rodzica jest kochać, chronić i pozwalać na swobodny rozwój”

Redakcja VIVA! 20 grudnia 2019 09:00
Charlize Theron
Fot. Getty Images

W wieku trzech lat  oznajmił mamie, że czuje się dziewczynką. W wywiadach Charlize Theron opowiedziała o życiu swojej transseksulanej córki, a na Instagramie publikuje urocze fotografie siedmiolatki.

Charlize Theron  o transseksualnej córce i liberalnym wychowaniu 

Najstarsze dziecko Charlize Theron – Jackson czuje się dziewczynką. Przebiera się sukienki, wiąże warkoczyki…

,,Pewnego dnia popatrzył mi w oczy i powiedział: nie jestem chłopcem. Miał wtedy 3 lata. W ten sposób mam dwie cudowne córeczki. Urodziły się takie, jakie są. Będą tym, kim zechcą, i nie mnie o tym decydować. Moją rolą jako rodzica jest kochać je, chronić i pozwalać na swobodny rozwój. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby zapewnić im te prawa", wspominała w jednym z wywiadów Charlize Theron.   

Aktorka pragnie bezpiecznej przyszłości dla swojej córeczki. Zależy jej na tym, by dzieci żyły w zgodzie ze sobą i rozwijały swoje pasje. Dlatego w pełni zaakceptowała wybór Jacksona. „To jej historia i zadecyduje, czy będzie się chciała nią podzielić”, dodała aktorka.

Gwiazda wprowadziła w swoim domu liberalny model wychowania. Stara się rozmawiać z dziećmi o wszystkim. A nawet od czasu do czasu pyta swoje córki, czy w przyszłości chcą wziąć ślub z mężczyzną czy kobietą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We don’t wanna leaves 🍃

Post udostępniony przez Charlize Theron (@charlizeafrica)

Charlize Theron nie ukrywa, że dziewczynkę ranią komentarze otoczenia i to, że nie wszyscy szanują jej wybór. Wciąż zwracają się do niej, jak do chłopca.

„Teraz, gdy jest coraz starsza, jest coraz trudniej, bo ludzie wciąż piszą o niej przy użyciu złych zaimków. Nawet ja czasem mówię o niej w mediach w ten sposób”, zdradziła niedawno w rozmowie z mediami gwiazda. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.