Charlize Theron
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Charlize Theron opowiedziała o życiu transseksualnej córki

„Moją rolą jako rodzica jest kochać, chronić i pozwalać na swobodny rozwój”

Redakcja VIVA! 20 grudnia 2019 09:00
Charlize Theron
Fot. Getty Images

W wieku trzech lat  oznajmił mamie, że czuje się dziewczynką. W wywiadach Charlize Theron opowiedziała o życiu swojej transseksulanej córki, a na Instagramie publikuje urocze fotografie siedmiolatki.

Charlize Theron  o transseksualnej córce i liberalnym wychowaniu 

Najstarsze dziecko Charlize Theron – Jackson czuje się dziewczynką. Przebiera się sukienki, wiąże warkoczyki…

,,Pewnego dnia popatrzył mi w oczy i powiedział: nie jestem chłopcem. Miał wtedy 3 lata. W ten sposób mam dwie cudowne córeczki. Urodziły się takie, jakie są. Będą tym, kim zechcą, i nie mnie o tym decydować. Moją rolą jako rodzica jest kochać je, chronić i pozwalać na swobodny rozwój. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby zapewnić im te prawa", wspominała w jednym z wywiadów Charlize Theron.   

Aktorka pragnie bezpiecznej przyszłości dla swojej córeczki. Zależy jej na tym, by dzieci żyły w zgodzie ze sobą i rozwijały swoje pasje. Dlatego w pełni zaakceptowała wybór Jacksona. „To jej historia i zadecyduje, czy będzie się chciała nią podzielić”, dodała aktorka.

Gwiazda wprowadziła w swoim domu liberalny model wychowania. Stara się rozmawiać z dziećmi o wszystkim. A nawet od czasu do czasu pyta swoje córki, czy w przyszłości chcą wziąć ślub z mężczyzną czy kobietą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We don’t wanna leaves 🍃

Post udostępniony przez Charlize Theron (@charlizeafrica)

Charlize Theron nie ukrywa, że dziewczynkę ranią komentarze otoczenia i to, że nie wszyscy szanują jej wybór. Wciąż zwracają się do niej, jak do chłopca.

„Teraz, gdy jest coraz starsza, jest coraz trudniej, bo ludzie wciąż piszą o niej przy użyciu złych zaimków. Nawet ja czasem mówię o niej w mediach w ten sposób”, zdradziła niedawno w rozmowie z mediami gwiazda. 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.