Cezary Żak z żoną, VIVA! maj 2016
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Cezary Żak przeszedł zakażenie koronawirusem. Teraz oddaje osocze

Pokazał wymowne zdjęcie

Konrad Szczęsny 2 grudnia 2020 12:07
Cezary Żak z żoną, VIVA! maj 2016
Fot. Olga Majrowska

Uwielbiany aktor, znany z ról w „Miodowych latach” i „Ranczu”, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przeszedł zakażenie koronawirusem. Teraz, by pomóc innym potrzebującym, zdecydował się oddać tzw. osocze ozdrowieńca. W sieci zamieścił zdjęcie, pod którym skierował do internautów ważny apel.

Cezary Żak przeszedł koronawirusa

Mimo ogromnej popularności, stroni od błysku fleszy i pławienia się w blichtrze sławy. Cezary Żak chce być znany przede wszystkim ze swoich ról i to za nie najbardziej kochają go fani. Aktor jest z nimi w kontakcie, co jakiś czas publikując treści na swoich kanałach w mediach społecznościowych.

W najnowszym wpisie poinformował, że także on padł ofiarą pandemii koronawirusa. Przypomnijmy, że wśród znanych i lubianych, którzy przeszli COVID-19, są Dorota Gardias, Maja Ostaszewska, Adam Małysz, Radosław Majdan, Filip Chajzer czy Klaudia El Dursi.

Cezary Żak oddał osocze ozdrowieńca. Apeluje do fanów

Fotografie, które Cezary Żak opublikował w mediach społecznościowych, są bardzo wymowne. Aktor pozuje na nich na łóżku, podłączony jest do specjalistycznej aparatury i przebywa oczywiście w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Dokumentuje ono oddawanie tzw. osocza ozdrowieńców. Do akcji tej wcześniej przyłączył się m.in. prezydent Andrzej Duda. We wtorek 1 grudnia apelowała o to również Filip Chajzer.

„Ozdrowieniec spełnia obowiązek i oddaje osocze. Zachęcam wszystkich”, podkreśliła aktor znany z „Rancza” i „Miodowych lat”.

My także przyłączamy się do tego jakże ważnego apelu!  

Ozdrowieniec spełnia obowiązek i oddaje osocze. Zachęcam wszystkich😷 #osocze #ozdrowieniec #centrumkrwiodastwa #krew

Opublikowany przez Cezary Żak Wtorek, 1 grudnia 2020

Cezary Żak przeszedł zakażenie koronawirusem:

Katarzyna Żak, Cezary Żak
Fot. Olga Majrowska
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.