Cezary Żak z żoną, VIVA! maj 2016
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Cezary Żak przeszedł zakażenie koronawirusem. Teraz oddaje osocze

Pokazał wymowne zdjęcie

Konrad Szczęsny 2 grudnia 2020 12:07
Cezary Żak z żoną, VIVA! maj 2016
Fot. Olga Majrowska

Uwielbiany aktor, znany z ról w „Miodowych latach” i „Ranczu”, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przeszedł zakażenie koronawirusem. Teraz, by pomóc innym potrzebującym, zdecydował się oddać tzw. osocze ozdrowieńca. W sieci zamieścił zdjęcie, pod którym skierował do internautów ważny apel.

Cezary Żak przeszedł koronawirusa

Mimo ogromnej popularności, stroni od błysku fleszy i pławienia się w blichtrze sławy. Cezary Żak chce być znany przede wszystkim ze swoich ról i to za nie najbardziej kochają go fani. Aktor jest z nimi w kontakcie, co jakiś czas publikując treści na swoich kanałach w mediach społecznościowych.

W najnowszym wpisie poinformował, że także on padł ofiarą pandemii koronawirusa. Przypomnijmy, że wśród znanych i lubianych, którzy przeszli COVID-19, są Dorota Gardias, Maja Ostaszewska, Adam Małysz, Radosław Majdan, Filip Chajzer czy Klaudia El Dursi.

Cezary Żak oddał osocze ozdrowieńca. Apeluje do fanów

Fotografie, które Cezary Żak opublikował w mediach społecznościowych, są bardzo wymowne. Aktor pozuje na nich na łóżku, podłączony jest do specjalistycznej aparatury i przebywa oczywiście w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Dokumentuje ono oddawanie tzw. osocza ozdrowieńców. Do akcji tej wcześniej przyłączył się m.in. prezydent Andrzej Duda. We wtorek 1 grudnia apelowała o to również Filip Chajzer.

„Ozdrowieniec spełnia obowiązek i oddaje osocze. Zachęcam wszystkich”, podkreśliła aktor znany z „Rancza” i „Miodowych lat”.

My także przyłączamy się do tego jakże ważnego apelu!  

Ozdrowieniec spełnia obowiązek i oddaje osocze. Zachęcam wszystkich😷 #osocze #ozdrowieniec #centrumkrwiodastwa #krew

Opublikowany przez Cezary Żak Wtorek, 1 grudnia 2020

Cezary Żak przeszedł zakażenie koronawirusem:

Katarzyna Żak, Cezary Żak
Fot. Olga Majrowska
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.