Donald Trump i Carla Bruni MT
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOSNO

Ostre słowa Carli Bruni o romansie z Donaldem Trumpem! Czy wywołają medialną burzę?

Weronika Bruździak-Gębura 21 czerwca 2017 06:00
Donald Trump i Carla Bruni MT
Fot. Getty Images

Carla Bruni-Sarkozy po raz kolejny zabrała głos w sprawie rzekomego romansu z Donaldem Trumpem. Francuska piosenkarka po raz kolejny zaprzeczyła tym plotkom.

 

Carla Bruni o romansie z Donaldem Trumpem

Piosenkarka i była pierwsza dama Francji znalazła się na nagłówkach pierwszych stron gazet w 1991 roku, gdy świat obiegła informacja, że ona - wtedy światowej klasy włoska supermodelka - spotyka się z amerykańskim miliarderem i ekscentrykiem, Donaldem Trumpem. Tabloid „New York Post” opublikował  wtedy okładkę ze zdjęciem przyszłego prezydenta USA z ówczesną dziewczyną, Marlą Maples, z podpisem „To koniec”. Artykuł w gazecie sugerował, że wszystko z powodu jego romansu z włoską modelką. Ta jednak miała być wciąż zapatrzona w byłego partnera, Micka Jaggera, przez co romans z miliarderem szybko się zakończył. Kilka dni po publikacji tekstu Donald Trump w rozmowie z dziennikarzami sam potwierdził te doniesienia.

 

Okładka „New York Post” z 1991 roku
Fot. materiały prasowe

Na zdjęciu: Okładka „New York Post” z 1991 roku z artykułem o rzekomym romansie Carli Bruni i Donalda Trumpa.

 

Carla Bruni o Donaldzie Trumpie: „On jest szalony”

Carla Bruni kilkukrotnie zaprzeczała tym plotkom. Teraz zrobiła to ponownie. „Ta cała sytuacja nigdy nie miała miejsca. Byłam bardzo zaskoczona, gdy Donald Trump potwierdził te doniesienia publicznie”, powiedziała Włoszka w rozmowie z „The Daily Beast” przy okazji promocji najnowszej płyty „French songs”.

I dodała:

„Trump jest oczywiście szalony. To nieprawda. Jestem tym wszystkim głęboko zakłopotana. Widziałam go tylko raz, jakieś rok temu podczas wielkiej imprezy charytatywnej w Nowym Jorku. Od tamtego czasu nie miałam z nim nic do czynienia”, zapewniła.

Następnie piosenkarka wbiła mu szpilę: „Nic więcej na ten temat nie mogę powiedzieć. Jedynie to, że demokracja jest lepsza niż dyktatura i że chodzi w niej o wybory. Dlatego… szanujmy ją”.

 

Polecamy też: Melania i Donald Trump nigdy się nie kochali? Przyglądamy się ich mowie ciała na przestrzeni lat!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.