Weronika Bruździak-Gębura 27 maja 2017 10:30
1/9
Melania i Donald Trump body language
Copyright @East News
1/9

„Nie tylko się nie kochają, a wręcz nienawidzą”, „Są ze sobą tylko dla pieniędzy i wspólnych interesów”, brzmią nagłówki tabloidów. Bo o kryzysie w związku Melanii i Donalda Trumpów mówi się od dawna. Kilka dni temu pierwsza dama Ameryki tylko potwierdziła te plotki, gdy na lotnisku w Izraelu, tuż pod nosem kamer z całego świata, zdecydowanym ruchem odtrąciła rękę męża. Co można powiedzieć o ich relacji, analizując mowę ciała na zdjęciach sprzed lat? Zapraszamy do galerii!

 

Polecamy też: Ten gest pierwszej damy Ameryki komentują media na całym świecie. Czy małżeństwo Trumpów przechodzi kryzys?

2/9
Melania i Donald Trump, wrzesień 2003
Copyright @Getty Images
2/9

Na tym zdjęciu z 2003 roku wyraźnie widać, że Melania i Donald Trump, mimo że są dwa lata przed ślubem, nie okazują sobie zbyt dużo czułości. Siedzą obok siebie, ale się nie dotykają i oboje mają zamkniętą postawę ciała.

3/9
Melania i Donald Trump, kwiecień 2004
Copyright @Getty Images
3/9

Patrząc na to zdjęcie z kwietnia 2004 roku - wciąż przed ślubem Melanii i Donalda Trumpów, który odbył się rok później - wyraźnie widać, że Melania Trump nie jest zachwycona pocałunkami narzeczonego,  a bardziej interesują ją obiektywy aparatów.

4/9
Melania i Donald Trump, grudzień 2004
Copyright @Getty Images
4/9

Na tym zdjęciu z grudnia 2004 roku Melania Trump zdecydowanie bardziej zainteresowana jest fotoreporterami, niż przyszłym małżonkiem.

5/9
Melania i Donald Trump, czerwiec 2009
Copyright @Getty Images
5/9

Na tym zdjęciu z 2009 roku nie widać czułości. Małżonkowie mają posępne miny, a patrzą na pozę Melanii mamy wrażenie, że chce uciec.

6/9
Melania i Donald Trump, luty 2010
Copyright @Getty Images
6/9

Luty 2010 roku. Melania i Donald Trump oglądają pokaz mody i wyglądają na mocno znudzonych sobą nawzajem...

7/9
Melania i Donald Trump, listopad 2014
Copyright @Getty Images
7/9

Zamiast złapać się za rękę, zawsze można obronić się przed niechcianym kontaktem fizycznym za pomocą torebki... Melania i Donald Trump, listopad 2014.

8/9
Melania i Donald Trump, styczeń 2015
Copyright @Getty Images
8/9

...albo ustawiając między sobą syna. Melania i Donald Trump, styczeń 2015.

9/9
Melania i Donald Trump, kwiecień 2017
Copyright @East News
9/9

Czy wypada, aby mąż szedł przodem? Melania i Donald Trump, kwiecień 2017.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.