Weronika Bruździak-Gębura 27 maja 2017 10:30
1/9
Melania i Donald Trump body language
Copyright @East News
1/9

„Nie tylko się nie kochają, a wręcz nienawidzą”, „Są ze sobą tylko dla pieniędzy i wspólnych interesów”, brzmią nagłówki tabloidów. Bo o kryzysie w związku Melanii i Donalda Trumpów mówi się od dawna. Kilka dni temu pierwsza dama Ameryki tylko potwierdziła te plotki, gdy na lotnisku w Izraelu, tuż pod nosem kamer z całego świata, zdecydowanym ruchem odtrąciła rękę męża. Co można powiedzieć o ich relacji, analizując mowę ciała na zdjęciach sprzed lat? Zapraszamy do galerii!

 

Polecamy też: Ten gest pierwszej damy Ameryki komentują media na całym świecie. Czy małżeństwo Trumpów przechodzi kryzys?

2/9
Melania i Donald Trump, wrzesień 2003
Copyright @Getty Images
2/9

Na tym zdjęciu z 2003 roku wyraźnie widać, że Melania i Donald Trump, mimo że są dwa lata przed ślubem, nie okazują sobie zbyt dużo czułości. Siedzą obok siebie, ale się nie dotykają i oboje mają zamkniętą postawę ciała.

3/9
Melania i Donald Trump, kwiecień 2004
Copyright @Getty Images
3/9

Patrząc na to zdjęcie z kwietnia 2004 roku - wciąż przed ślubem Melanii i Donalda Trumpów, który odbył się rok później - wyraźnie widać, że Melania Trump nie jest zachwycona pocałunkami narzeczonego,  a bardziej interesują ją obiektywy aparatów.

4/9
Melania i Donald Trump, grudzień 2004
Copyright @Getty Images
4/9

Na tym zdjęciu z grudnia 2004 roku Melania Trump zdecydowanie bardziej zainteresowana jest fotoreporterami, niż przyszłym małżonkiem.

5/9
Melania i Donald Trump, czerwiec 2009
Copyright @Getty Images
5/9

Na tym zdjęciu z 2009 roku nie widać czułości. Małżonkowie mają posępne miny, a patrzą na pozę Melanii mamy wrażenie, że chce uciec.

6/9
Melania i Donald Trump, luty 2010
Copyright @Getty Images
6/9

Luty 2010 roku. Melania i Donald Trump oglądają pokaz mody i wyglądają na mocno znudzonych sobą nawzajem...

7/9
Melania i Donald Trump, listopad 2014
Copyright @Getty Images
7/9

Zamiast złapać się za rękę, zawsze można obronić się przed niechcianym kontaktem fizycznym za pomocą torebki... Melania i Donald Trump, listopad 2014.

8/9
Melania i Donald Trump, styczeń 2015
Copyright @Getty Images
8/9

...albo ustawiając między sobą syna. Melania i Donald Trump, styczeń 2015.

9/9
Melania i Donald Trump, kwiecień 2017
Copyright @East News
9/9

Czy wypada, aby mąż szedł przodem? Melania i Donald Trump, kwiecień 2017.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?