Romain Zago, Joanna Krupa 	Romain Zago, Joanna Krupa
Fot. FOT. ASHLEY BARRETT/KRIS KAN
O TYM SIĘ MÓWI

Były mąż Joanny Krupy skomentował jej ciążę. Zapowiedział, że zdradzi pewną tajemnicę...

Urocze czy złośliwe?

Rafał Kowalski 31 maja 2019 11:59
Romain Zago, Joanna Krupa 	Romain Zago, Joanna Krupa
Fot. FOT. ASHLEY BARRETT/KRIS KAN

Kilka dni temu Joanna Krupa poinformowała, że właśnie spełnia się jej największe marzenie. Modelka po wielu latach starań zaszła po raz pierwszy w ciążę. Wraz z mężem Douglasem Nunesem gwiazda TVN oczekuje na dziecko, które przyjdzie na świat prawdopodobnie pod koniec tego roku. Radosną nowinę skomentował między innymi były mąż Krupy, Romain Zago…

Ciąża Joanny Krupy – komentarz Romaina Zago

Modelka regularnie dzieli się w sieci kolejnymi zdjęciami i filmami z ciążowym brzuszkiem. Ostatnio fanki i fani przyszłej mamy mogły podejrzeć jej zmagania na siłowni. Joanna Krupa postanowiła dbać o siebie także przed porodem i na razie nie zrezygnowała z uprawiania sportu. Taką postawę pochwaliło wiele innych mam, które w komentarzach komplementowały prowadzącą Top Model.

Ten sam film z bieżni skomentował także były mąż Joanny Krupy. Miało wyjść uroczo. „Jeszcze raz spróbuj usunąć mój komentarz, a powiem światu, że twój brzuszek jest od picia piwa w Polsce”, napisał Romain Zago. Była ukochana odpisała mu równie żartobliwie. „Chyba nie od piwa, a od wódki!”, odpisała Krupa.

Przypomnijmy, że gwiazda TVN podzieliła się informacją o tym, że zostanie mamą kilka dni temu w trakcie Dzień Dobry TVN. „Długo trzymałam tę tajemnicę. To jest niesamowite, że taki cud się wydarzył. Zawsze chciałam być matką tylko nie byłam gotowa. Zawsze czułam w środku, że będę nią później. To przyjemne uczucie i już nie mogę się doczekać”, mówiła wtedy i opowiadała o tym, że widzi pierwsze zmiany w ciele, ale czuje się bardzo dobrze.

Asi życzymy mnóstwo zdrowia i spokoju w tym wyjątkowym czasie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa, Romain Zago
Fot. Lauren Dukoff/Giant Artists

Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!