Brazylia: psy czekały na swojego pana pod drzwiami szpitala
Fot. Facebook @Cris Mamprim
O TYM JEST GŁOŚNO

Gdy bezdomny trafił do szpitala, jego cztery psy czekały całą noc pod drzwiami budynku…

Ta historia wzrusza do łez!

Konrad Szczęsny 14 grudnia 2018 13:02
Brazylia: psy czekały na swojego pana pod drzwiami szpitala
Fot. Facebook @Cris Mamprim

To zdjęcie obiegło cały świat w ciągu zaledwie kilku dni. Pracująca w jednym z brazylijskich szpitali recepcjonistka, Cris Mamprim, opublikowała na Facebooku fotografię, na której widoczne są cztery psy, stojące w drzwiach placówki. Okazuje się, że to pupile jednego z pacjentów, które czekały całą noc na swojego właściciela...

Cztery psy czekały całą noc na swojego właściciela pod drzwiami szpitala

Sytuacja miała miejsce w szpitalu regionalnym Alto Valle w Rio de Sul w Brazylii. Gdy Cris Mamprim, recepcjonistka, przybyła do pracy, była mocno zaskoczona tym, co zobaczyła. Cztery psy czekały pod drzwiami placówki, blokując wejście i wpatrywały się w głąb pomieszczenia. Szybko okazało się, że nie są to przypadkowi pupile a ich właścicielem jest César, bezdomny, który tego dnia trafił do szpitala.

Zdjęcie, które dziewczyna opublikowała na swoim profilu na Facebooku, w krótkim czasie zyskało dziesiątki tysięcy udostępnieniem i polubień. 

„Przy tylu złych ludziach wokół, dzisiaj natknąłem się na tę scenę. W szpitalu, w którym pracuję, o 3 nad ranem, podczas gdy César (bezdomny) był hospitalizowany, jego przyjaciele czekali na niego przy drzwiach”, podpisała je Cris Mamprim w mediach społecznościowych (tłumaczenie za polsatnews.pl).

„Prosta osoba, żyjąca bez luksusu, która polega na pomocy innych w przezwyciężaniu głodu, bólu i niegodziwości świata, ma po swojej stronie najlepszych towarzyszy. I z wzajemnością, bo widać, że daje psom miłości, ciepło i zrozumienia”, rozwinęła swoją myśl.

Bezdomny César o swoich psach

Zapytany przez lekarzy właściciel psiaków zwierzył się, że karmi je nawet wtedy, gdy sam nie ma zbyt wiele do jedzenia.

„Nie wiem, jak wygląda jego życie i nie chcę osądzać, dlaczego znalazł się na ulicy, ale podziwiam szacunek i miłość, jaką ma dla swoich zwierzaków. Patrzenie na nich, czekających w drzwiach, pokazuje tylko, jak bardzo są zadbani i kochani”, podkreśliła w swoim poście Cris Mamprim.

Do tej pory jej post został udostępniony ponad 78 000 razy, polubiło go natomiast niemal 130 tys. osób  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?