Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bradley Cooper i Irina Shayk za wszelką cenę unikają swojego towarzystwa!

Dlaczego?

Sabina Zięba 12 listopada 2019 09:05
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Choć jeszcze kilka miesięcy temu Bradley Cooper i Irina Shayk uchodzili za jedną z najpiękniejszych oraz najbardziej zgodnych par Hollywood, wszystko zmieniło się w czasie promocji filmu Narodziny gwiazdy. Wówczas popularnego aktora podejrzewano o romans z Lady Gagą i mimo tego że początkowo artyści zapewniali, że nic takiego nie miało miejsca, i tak związek Iriny i Brada zawisł na włosku, a następnie się zakończył. Wydawało się, że i tak mają ze sobą poprawne relacje przez wzgląd na dziecko. Ostanie doniesienia mediów zaskoczyły jednak fanów.

Konflikt Bradleya I iriny

Modelka i aktor mieli ze sobą utrzymywać dobry kontakt dla dobra swojej córki, 2-letniej Lei. To właśnie przez nią oboje zdecydowali się zamieszkać w Nowym Jorku. Chcieli dzielić się opieką i spędzać z dzieckiem podobną ilość czasu. Okazuje się jednak, że nie wszystko poszło po ich myśli.

In Touch Weekly donosi właśnie, że konflikt między nimi narasta. Informator magazynu twierdzi: „Chociaż Irina i Bradley zgodzili się na wspólną opiekę nad Leą, starają się siebie unikać za wszelką cenę i nie chcą przebywać pod jednym dachem”.

Dodaje również, że prawdopodobnie gdyby nie doczekali się wspólnego potomka, nie utrzymywaliby teraz ze sobą już żadnego kontaktu. Domyślaliście się, że ich relacja zakończy się w ten sposób?  

Bradley Cooper na spacerze z córką

Bradley Cooper, córka
Fot. EAST NEWS

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper, Irina Shayk
Fot. ONS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.