Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bradley Cooper i Irina Shayk za wszelką cenę unikają swojego towarzystwa!

Dlaczego?

Sabina Zięba 12 listopada 2019 09:05
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Choć jeszcze kilka miesięcy temu Bradley Cooper i Irina Shayk uchodzili za jedną z najpiękniejszych oraz najbardziej zgodnych par Hollywood, wszystko zmieniło się w czasie promocji filmu Narodziny gwiazdy. Wówczas popularnego aktora podejrzewano o romans z Lady Gagą i mimo tego że początkowo artyści zapewniali, że nic takiego nie miało miejsca, i tak związek Iriny i Brada zawisł na włosku, a następnie się zakończył. Wydawało się, że i tak mają ze sobą poprawne relacje przez wzgląd na dziecko. Ostanie doniesienia mediów zaskoczyły jednak fanów.

Konflikt Bradleya I iriny

Modelka i aktor mieli ze sobą utrzymywać dobry kontakt dla dobra swojej córki, 2-letniej Lei. To właśnie przez nią oboje zdecydowali się zamieszkać w Nowym Jorku. Chcieli dzielić się opieką i spędzać z dzieckiem podobną ilość czasu. Okazuje się jednak, że nie wszystko poszło po ich myśli.

In Touch Weekly donosi właśnie, że konflikt między nimi narasta. Informator magazynu twierdzi: „Chociaż Irina i Bradley zgodzili się na wspólną opiekę nad Leą, starają się siebie unikać za wszelką cenę i nie chcą przebywać pod jednym dachem”.

Dodaje również, że prawdopodobnie gdyby nie doczekali się wspólnego potomka, nie utrzymywaliby teraz ze sobą już żadnego kontaktu. Domyślaliście się, że ich relacja zakończy się w ten sposób?  

Bradley Cooper na spacerze z córką

Bradley Cooper, córka
Fot. EAST NEWS

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper, Irina Shayk
Fot. ONS

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.