Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bradley Cooper i Irina Shayk za wszelką cenę unikają swojego towarzystwa!

Dlaczego?

Sabina Zięba 12 listopada 2019 09:05
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Choć jeszcze kilka miesięcy temu Bradley Cooper i Irina Shayk uchodzili za jedną z najpiękniejszych oraz najbardziej zgodnych par Hollywood, wszystko zmieniło się w czasie promocji filmu Narodziny gwiazdy. Wówczas popularnego aktora podejrzewano o romans z Lady Gagą i mimo tego że początkowo artyści zapewniali, że nic takiego nie miało miejsca, i tak związek Iriny i Brada zawisł na włosku, a następnie się zakończył. Wydawało się, że i tak mają ze sobą poprawne relacje przez wzgląd na dziecko. Ostanie doniesienia mediów zaskoczyły jednak fanów.

Konflikt Bradleya I iriny

Modelka i aktor mieli ze sobą utrzymywać dobry kontakt dla dobra swojej córki, 2-letniej Lei. To właśnie przez nią oboje zdecydowali się zamieszkać w Nowym Jorku. Chcieli dzielić się opieką i spędzać z dzieckiem podobną ilość czasu. Okazuje się jednak, że nie wszystko poszło po ich myśli.

In Touch Weekly donosi właśnie, że konflikt między nimi narasta. Informator magazynu twierdzi: „Chociaż Irina i Bradley zgodzili się na wspólną opiekę nad Leą, starają się siebie unikać za wszelką cenę i nie chcą przebywać pod jednym dachem”.

Dodaje również, że prawdopodobnie gdyby nie doczekali się wspólnego potomka, nie utrzymywaliby teraz ze sobą już żadnego kontaktu. Domyślaliście się, że ich relacja zakończy się w ten sposób?  

Bradley Cooper na spacerze z córką

Bradley Cooper, córka
Fot. EAST NEWS

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper, Irina Shayk
Fot. ONS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.