Irina Shayk
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
O tym się mówi!

Irina Shayk w sukience polskiej marki Rage Age

Modelka zachwyciła stylizacją

Aleksandra Frankowska 1 czerwca 2022 13:27
Irina Shayk
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Irina Shayk to bezsprzecznie jedno z najgorętszych nazwisk w branży mody. Rosyjska modelka chociaż jest już mamą, wciąż wygląda zjawiskowo. Zachwyca zgrabną sylwetką oraz stylem, bo poza wybiegiem również nie można odmówić jej tytuły ikony mody. Tym razem na ulicach Nowego Jorku, Irina pokazała się w sukience polskiej marki Rage Age. Jak wypadła?

ZOBACZ TEŻ: Powrót marki Rage Age z Iriną Shayk i Jonem Kortajarena

Irina Shayk w sukience Rage Age

Wśród najnowszych, modowych wyborów Iriny Shayk znalazła się polska marka modowa, Rage Age. Modelka wybrała model z kolekcji wiosna-lato 2022 i wybrała się na spacer po ulicach Nowego Jorku. Monochromatyczny look od razu zwrócił uwagę. Kopertową mini sukienkę Irina połączyła z masywnymi czarnymi butami, nawiązując na najnowszych trendów stylu grunge. Dziewczęcości dodały jej białe skarpetki oraz ciemne okulary.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Irina Shayk przyleciała do Polski. Wiadomo, jaki jest cel jej podróży

Irina Shayk Rage Age
Fot. Materiały prasowe

Irina Shayk Rage Age
Fot. Materiały prasowe

Irina Shayk ambasadorką Rage Age

Po reaktywacji marki Rage Age w Polsce, Irina Shayk została jej główną ambasadorką. Przyleciała na zaproszenie marki do Warszawy, gdzie wraz z modelem Jonem Kortajareną pozowała do zdjęc najnowszej kampanii. Zdjęcia wykonał francuski fotograf Remi Lamande, znany ze swojej współpracy z Miu Miu oraz Louis Vuitton. 

Irina Shayk Rage Age
Fot. Materiały prasowe

Irina Shayk Rage Age
Fot. Materiały prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.