karolina-gilon-w-bluzie-rage-age
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Karolina Gilon spaceruje ulicami Warszawy

Jak widać, modelka i prezenterka złakniona jest żywych, pozytywnych kolorów

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 25 kwietnia 2022 16:41
karolina-gilon-w-bluzie-rage-age
Fot. materiały prasowe

Różowa bluza i spodnie, białe sportowe buty i zielona pikowana torebka – w takiej swobodnej stylizacji o wyrazistych wiosennych kolorach Karolina Gilon spacerowała ostatnio ulicami Warszawy. Modelka i prezenterka, która niedawno wróciła ze słonecznej Hiszpanii, gdzie po raz kolejny prowadziła program „Love Island”, jak widać złakniona jest żywych, pozytywnych kolorów. Po logo na jej bluzie łatwo zgadnąć, że ten radosny total look to zasługa marki Rage Age.

karolina-gilon-w-bluzie-rage-age
Fot. materiały prasowe

Kolekcja damska Rage Age to zmysłowy romantyzm w najlepszym wydaniu. Każda rzecz wyróżnia się kobiecym detalem. Bluzki mają bufiaste rękawy, sukienki uszyto z koronki, siateczki lub satyny. Kopertowe mini w landrynkowych odcieniach wykończono falbanami. Denim Rage Age jest z jednej strony prowokujący, a z drugiej swobodny. Wszystkie spodnie i szorty podkreślają figurę. Nawet dresy – w intensywnych odcieniach różu i limonki – pozwalają wyeksponować atuty sylwetki.

Kolekcja powracającej na światowy rynek marki Rage Age jest już dostępna w sklepie internetowym Modivo.pl.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.