Brad Pitt na wózku inwalidzkim. Niepokojące zdjęcia
Fot. Gregg DeGuire/Getty Images for Turner
Z ŻYCIA GWIAZD

USA: zdjęcia Brada Pitta na wózku inwalidzkim zaniepokoiły fanów. Co dzieje się z aktorem?

Brad Pitt ma kłopoty ze zdrowiem?

Ksenia Krasko 16 kwietnia 2021 12:05
Brad Pitt na wózku inwalidzkim. Niepokojące zdjęcia
Fot. Gregg DeGuire/Getty Images for Turner

Co dzieje się z Bradem Pittem? Najnowsze zdjęcia aktora, które opublikował jeden z amerykańskich portali, poważnie zaniepokoiły jego fanów. Paparazzi przyłapali Pitta pod jednym z centrów medycznych w Beverly Hills, gdy opuszczał placówkę na wózku inwalidzkim. W komentarzach pojawiły się pytania, czy nie poczuł się gorzej w związku z kolejnym etapem walki o opiekę nad dziećmi, jaką od kilkunastu miesięcy prowadzi z Angeliną Jolie. Odpowiedź na pytania internautów jest jednak zupełnie inna.

Brad Pitt na wózku inwalidzkim. Zdjęcia

Fotografie Brada Pitta, który opuszcza Beverly Hills Medical Center na wózku inwalidzkim, opublikował portal Page Six. Jak widać na zdjęciach paparazzi, artysta nie jest sam – wózek prowadzi pracownik ośrodka medycznego, a obok nich idzie osobisty ochroniarz aktora. Pitt najwyraźniej nie chciał, aby go rozpoznano, ponieważ założył okulary przeciwsłoneczne i maskę ochronną na twarz, jednak nie udało mu się zachować anonimowości.

Kiedy zaniepokojeni fani zaczęli udostępniać zdjęcia i nagrania, portal Page Six uspokoił, że nic złego się nie dzieje – okazało się, że Pitt po prostu usunął ząb mądrości. Zgodnie z zasadami amerykańskich placówek medycznych, pacjenci po zabiegach zawsze są wyprowadzani w ten sposób, aby lekarze mieli pewność, że są bezpieczni. Takie podejście zapobiega nieprzyjemnym konsekwencjom, jeśli pacjentowi stanie się coś w drodze ze szpitala.

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Aniston walczy o powrót do Brada Pitta! Musi spełnić tylko jeden warunek

Brad Pitt poprowadzi Oscary 2021

W życiu prywatnym Brada Pitta nie układa się ostatnio najlepiej. W marcu amerykańskie tabloidy pisały, że jest „załamany” tym, jak zachowuje się jego była żona. Jak donoszą media, Angelina Jolie chce przedstawić w sądzie dowody, że Pitt stosował przemoc domową. Podobno w ten sposób chce wygrać walkę o opiekę nad dziećmi pary. O ile Pitt prosi o równe prawa, o tyle aktorka nie chce o tym słyszeć.

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie chce pogrążyć Brada Pitta w sądzie. Ma dowody na przemoc domową

Zupełnie inaczej układają się sprawy zawodowe aktora, ponieważ kilka dni temu ujawniono, że Brad Pitt wraz z innymi artystami będzie jednym z gospodarzy 93. ceremonii wręczenia Oscarów, która odbędzie się już 25 kwietnia. 

Brad Pitt będzie jednym z gospodarzy tegorocznych Oscarów

Brad Pitt na wózku inwalidzkim. Niepokojące zdjęcia
Fot. Steve Granitz/WireImage

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.