Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Aniston walczy o powrót do Brada Pitta! Musi spełnić tylko jeden warunek...

Według doniesień mediów, aktor ma spore wymagania

Ksenia Krasko 27 lutego 2021 07:56
Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Jak piszą zachodnie media, jedna z ulubionych par Hollywood powraca! Według plotek, Jennifer Aniston i Brad Pitt już od jakiegoś czasu pracują nad związkiem i wierzą, że tym razem im się ułoży. Jest tylko jeden problem, z którym zakochani – o ile jest to prawda – muszą sobie poradzić. Podobno aktor wymaga, aby była żona zmieniła dla niego swój styl życia, a ona nie jest do tego przekonana.

Jennifer Aniston rzuci alkohol dla Brada Pitta?

Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się jeszcze w zeszłym roku, kiedy zachodnie tabloidy ogłosiły wielki powrót Jen&Brada. Jak pisał między innymi Mirror, Jennifer Aniston miała zdradzić przyjaciołom, że bardzo jej zależy na byłym mężu i jest w stanie zrobić wszystko, co możliwe, aby do niego wrócić. Od tego czasu w mediach pojawiło się mnóstwo doniesień na temat pary, ale nigdy nie potwierdziło się, że są razem.

Według tabloidów i ich informatorów, aktor miał poprosić gwiazdę serialu Morning Show o jedno – aby całkowicie zrezygnowała z picia alkoholu. Brad Pitt w 2019 roku przyznał się do wieloletniego uzależnienia, dodając, że chodzi na terapię. Od kilkunastu miesięcy jest „czysty”, ale obawia się, że nie wytrzyma presji.

Aniston początkowo zaakceptowała warunek Pitta, ale z czasem miała zrozumieć, że wymaga od niej zbyt wiele. „O wiele łatwiej jej to powiedzieć, niż zrobić, ponieważ picie jest dużą częścią codziennego życia Jen. Czasami ma ochotę na kieliszek martini pod koniec ciężkiego dnia”, przekazała Mirror osoba z jej otoczenia.

Magazyn The Globe powraca z nowymi szczegółami. Jak informuje, para pokłóciła się o kwestię spożywania alkoholu przed ubiegłoroczną galą wręczenia Oscarów, na której mieli ogłosić światu, że znowu są razem. „Jen wspiera trzeźwość Brada, ale sama uwielbia bawić się na imprezach branżowych. Nie sądziła, że on wróci do jej życia i zacznie dyktować warunki”, przekazał tabloidowi anonimowy informator.

Ujawnił też, że serialowa Rachel nie była wtedy skłonna zrezygnować z alkoholu, przez co para stwierdziła, że nie jest to odpowiedni czas na odnowienie relacji. „Byli ze sobą blisko, właściwie znów się spotykali, ale żądania Brada wszystko zmieniły. Jen poczuła się urażona przekonaniem, że były mąż może postawić jej ultimatum. Tylko czas pokaże, czy któreś z nich ustąpi i znów będą razem”, pisze The Globe.

Jennifer Aniston rzuci alkohol dla Brada Pitta? Zdjęcie z 2004 roku

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem?
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu razem? Doniesienia mediów

Zanim fani uwielbianej pary zaczną się cieszyć i świętować ich wielki powrót, warto sprawdzić, co na ten temat mówią inne portale. Jak podkreśla Gossip Cop, który zajmuje się wyjaśnianiem takich plotek, Brad Pitt i Jennifer Aniston nigdy nie mieli zamiaru do siebie wracać. Byli małżonkowie rozwiedli się w 2005 roku, przez wiele lat nie mieli ze sobą kontaktu, i chociaż ostatnio to się zmieniło, łączy ich jedynie przyjaźń.

Portal Gossip Cop zaznacza również, że tabloid The Globe próbuje zasugerować, że to aktorka ma problem z alkoholem, chociaż jej wypowiedzi i działania wskazują na coś zupełnie innego. Jak powszechnie wiadomo, od dawna przestrzega ścisłej diety i zajmuje się fitness, aby zachować doskonałą formę. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?