ile zarabia corka agnieszki osieckiej
Fot. Wojciech Olszanka/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Agata Passent opublikowała zaskakujący wpis. „Piję już 30 lat i liczę na co najmniej drugie tyle. Abstynencja mi nie grozi"

Wiele lat temu przyznała też, że jej mama — Agnieszka Osiecka walczyła z uzależnieniem...

Karol Sowa 24 lutego 2023 10:16
ile zarabia corka agnieszki osieckiej
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Wiele lat temu jedna z wypowiedzi Agaty Passent wywołała wiele emocji. Dlaczego? Ponieważ potwierdziła plotki, które głosiły, że jej mama, czyli Agnieszka Osiecka była uzależniona od alkoholu. Dodała również, że z tego powodu ich relacje nie były najlepsze. „Nawet jako mama dochodząca wybierała alkohol, nie mnie", mówiła wówczas. Teraz przyznała, że sama od trzydziestu lat pije i liczy, że tak pozostanie. Co jeszcze wyznała? Internauci nie kryją oburzenia...

Agata Passent szczerze o alkoholizmie mamy, Agnieszki Osieckiej

Jakiś czas temu Agata Passent w jednej z rozmów przyznała, że jej mama, Agnieszka Osiecka nadużywała napojów wysokoprocentowych. „Jej choroba alkoholowa postępowała powoli. Zaczęło się od tego, że była osobą towarzyską. Nie lubiła samotności. Ciągle się bawiła, wychodziła do znajomych. I często — alkohol. Bo w Polsce nie można się przecież bawić przy soku czy herbacie. Potem przez całe lata była na okrągło w stanie podchmielenia. Długo potrafiła to kontrolować, w końcu kontrolę straciła", wyznała w „Gazecie Wyborczej". „Szłam do niej i wszędzie znajdowałam butelki, żelazna klasyka. Dręczyło mnie, że może są jakieś ukryte powody, dla których mama pije. Ale nie mogłam się przebić do prawdy. W końcu zaczęłam szukać tych powodów w sobie", dodała. Co więcej, nigdy też nie rozmawiały na ten temat. „O alkoholu nigdy nie mówiła. Próbowałam pytać wprost [...]. Zawsze się wymigiwała, uciekała w jakieś żarty. Albo zaprzeczała", mówiła w tej samej rozmowie.

Dodała również, że widziała, że nałóg powoli ją niszczy. Nie wiedziała jednak, co w takim momencie może zrobić. Nie poradziła sobie w tamtej sytuacji. „Skończyło się na ciężkiej depresji, to był ból niemal fizyczny. Włosy wychodziły mi garściami". Poszła wówczas na terapię, gdzie zrozumiała, że nie może brać odpowiedzialności za błędy swojej rodzicielki. 

CZYTAJ TEŻ: Ojciec Mateusza Murańskiego opowiedział o ostatnich godzinach życia syna

Agnieszka Osiecka, Agata Passent, 1975
Fot. PAP/Woody Ochnio

Agata Passent szczerze o nadużywaniu alkoholu. Wpis na Facebooku

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.