Beata Tadla, VIVA!
Fot. Olga Majrowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Beata Tadla potwierdziła nowy związek! Zobacz romantyczne zdjęcie! 

Co na to Jarosław Kret?

Monika Katarzyna Krupska 15 listopada 2018 10:00
Beata Tadla, VIVA!
Fot. Olga Majrowska

Stało się! Beata Tadla znów jest zakochana. Dziennikarka uporała się już z ostatnim rozstaniem i na nowo znalazła miłość. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się w sieci. Tak samo, jak i jej nowy partner. Co więcej wiemy?

Beata Tadla zakochana

Kilka miesięcy temu Beata Tadla rozstała się z Jarosławem Kretem. Pogodynek zostawił dziennikarkę na łamach gazety, tuż po tym jak oboje przyjęli propozycję wystąpienia w Tańcu z Gwiazdami. Sposób w jaki Kret rozstał się z partnerką spotkał się z wielką krytyką. Pogodynek ku uciesze widzów odpadł już w drugim odcinku programu, a Tadla wywalczyła Kryształową Kulę!

Przepychanki medialne pomiędzy parą trwały jeszcze chwile, jednak dziś Tadla i Kret poszli swoimi drogami. Z najnowszych wpisów dziennikarki na Instagramie możemy wywnioskować, że ta znów jest zakochana!

„Kończę dzień cała w skowronkach. Gdy człowiek szczęśliwy, to ma chęć dzielić się szczęściem. I już!”, napisała pod najnowszym zdjęciem Beata. Na jej Instastories możemy również zobaczyć zdjęcie z romantycznej kolacji, gdzie para trzyma się za ręce. 

Parter Beaty Tadli miłością również podzielił się w sieci. Na swoich mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z dziennikarką, co skomentowała główna zainteresowana. „Ale nie zapikslowałeś twarzy. Normalnie coming out!”, czytamy komentarz Beaty. Niestety zdjęcie po chwili było już prywatne. 

Pogodynek nie skomentował nowego związku Tadli. Zakochanym życzymy wszystkiego dobrego!  

Beata Tadla
Fot. instagram@BeataTadla

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?