Wypowiedź podróżniczki wywołała dyskusję w internecie

Rafał Kowalski 25 czerwca 2019 15:01

Podróżniczka Beata Pawlikowska i amerykański prawnik Danny Murdock są ze sobą już dwa i pół roku. Para dzieli się swoim szczęściem w sieci i coraz liczniejszych wywiadach. Mimo wszystko, jest jeden powód, dla którego dziennikarka nie chce wziąć z ukochanym ślubu… Gwiazda twierdzi, że jeden już wzięła…

Beata Pawlikowska o ślubie

Okazuje się, że Beata Pawlikowska przyjęła zasadę niebrania kolejnego ślubu. Jak to możliwe, że jeden ma już za sobą? To dość ciekawa historia, którą podróżniczka podzieliła się z Twoim imperium. „Kilka lat temu kupiłam sobie pierścionek i wzięłam ślub sama ze sobą. To mój najważniejszy związek, nie czuję więc potrzeby, żeby formalizować związek z drugim człowiekiem”, powiedziała dziennikarzom ukochana Murdocka. Internauci przyjęli słowa gwiazdy ze zdziwieniem. Naszym jednak zdaniem każdy może żyć tak, by czuć zgodę ze sobą.

A jaki jest sekret związku pary? „Jesteśmy bardzo podobni do siebie. Danny jest jedyną znaną mi osobą, która zna na pamięć wszystkie piosenki Beatlesów, tak jak ja. Mamy podobny pogląd na Boga i rodzinę, oboje jesteśmy weganami i lubimy sport. Kochamy zwierzęta i ważny jest dla nas rozwój duchowy. Przede wszystkim jednak mamy za sobą mnóstwo przygód z samotnych podróży. Więc moglibyśmy godzinami dzielić się swoimi wspomnieniami”, powiedziała Beata Pawlikowska w Twoim imperium.

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla VIVY! zakochani równie pięknie wypowiadali się o sobie. Danny Murdock przekonywał, że dziennikarka jest jego miłością jego życia. „Odpowiedź brzmi „tak”, ale… Ale szalenie chcę być z nią dzisiaj. Czy ją kocham? Absolutnie i bezwarunkowo. Czy potrzebne mi są przysięgi, żeby to udowodnić? Nie. Czy pan próbuje mnie zmusić, żebym się teraz oświadczył?”, śmiał się przystojny prawnik w rozmowie z nami.

Oświadczyn jak już wiemy nie będzie, ale zakochanym i tak życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze. A chyba takie właśnie jest życie na własnych zasadach… 

1/7
Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Olga Majrowska
1/7

 Beata Pawlikowska i Danny Murdock nigdy się nie pobiorą. Powód zaskakuje

2/7
Beata Pawlikowska, VIVA! 2015
Copyright @ Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
2/7

Dziennikarka ma swoje zasady

3/7
Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Olga Majrowska
3/7

Para jest ze sobą ponad 2 lata

4/7
Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Olga Majrowska
4/7

 Beata Pawlikowska i Danny Murdock nie wezmą ślubu

5/7
Baeata Pawlikowska, VIVA!
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
5/7

 Beata Pawlikowska wzięła ślub ze sobą

6/7
Kurs francuskiego - książka
Copyright @Materiały prasowe
6/7

Książka Beaty Pawlikowskiej

7/7
Blondynka na wyspie - książka
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Książka Beaty Pawlikowskiej

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.