Kim jest dziewczyna Bartosza Kurka, Anna Grejman?
Fot. Instagram @bartkurek88
O NICH JEST GŁOŚNO

Bartosz Kurek i Anna Grejman zaręczyli się!

Poznaj historię ich miłości!

Olga Figaszewska 4 listopada 2018 21:10
Kim jest dziewczyna Bartosza Kurka, Anna Grejman?
Fot. Instagram @bartkurek88

Bartosz Kurek oświadczył się swojej ukochanej! Para szykuje się już do ślubu! Poznaj ich historię! 

Bartosz Kurek i Anna Grejman: zaręczyli się! 

Zakochani  chętnie zamieszczają w mediach społecznościowych zdjęcia pełne czułości i opatrują je opisami, w których nie stronią od płomiennych wyznań. Teraz nie mogło być inaczej! To był dla nich poruszająy moment! Reprezentant Polski w siatkówce zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z ukochaną, które opatrzył wymownym podpisem: „Powiedziała tak”. Anna Grejman przyjęła oświadczyny sportowca. Z pewnością wkrótce para podzieli się z fanami informacją o ślubie!  

Związek Bartka Kurka i Anny Grejman

„Piękna siatkarka zawróciła w głowie Kurkowi jakieś dwa lata temu. Szybko stanęła w obronie swojego partnera, po tym, jak zerwał on kontrakt z japońskim JT Hiroszima Thunders”, podkreślał Fakt.

Prywatnie uwielbiają razem podróżować, mają małego pieska, z którym zdjęcia publikują w sieci i, jak podkreśla Bartosz Kurek, ukochana jest jego oczkiem w głowie i niezwykłym wsparciem i uważa ją za najpiękniejszą kobietę na świecie. Anna Grejman ma 25 lat, więc jest młodsza od ukochanego o 5 lat. Od tego sezonu zawodowo związana jest z  KPS Chemik Police, wcześniej grała w tureckim klubie Karayollari. Gra na pozycji przyjmującej, ma 183 cm wzrostu (jest niższa od Bartosza o 25 centymetrów). Jest także członkinią reprezentacji Polski.

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💍❤️ #shesaidyes 👰🏼

Post udostępniony przez Bartosz Kurek (@bartkurek88)

 

Kim jest dziewczyna Bartosza Kurka, Anna Grejman?
Fot. Instagram @bartkurek88

Kim jest dziewczyna Bartosza Kurka, Anna Grejman?
Fot. Instagram @bartkurek88

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.