Bartosz Kurek, Anna Grejman
Fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER East News
ŚLUBY GWIAZD

Bartek Kurek już po ślubie. Do sieci trafiła piękna fotografia z uroczystości

Kim jest żona siatkarza?

Gabriela Czernecka 29 sierpnia 2020 15:11
Bartosz Kurek, Anna Grejman
Fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER East News

Bartek Kurek wziął ślub! Polski piłkarz radosną nowiną podzielił się z fanami na Instagramie. Zamieścił także piękne zdjęcie z ukochaną. Poznajcie szczegóły! 

Bartek Kurek wziął ślub. Kim jest jego żona?

Bartek Kurek i Anna Grejman są razem od kilku lat. Para rzadko pojawia się jednak publicznie, chcąc chronić swoją prywatność. Najczęściej mamy okazję podziwiać ich na sportowych imprezach. Para w 2018 roku zaręczyła się, a fani z niecierpliwością oczekiwali na wiadomość o ceremonii.

O tym, że Anna Grejman i Bartek Kurek ślub mają już za sobą, poinformowali za pośrednictwem Instagrama. Siatkarz dodał zdjęcie, na którym mamy okazję podziwiać piękną suknię ślubną panny młodej.  Przypomnijmy, kim jest żona Bartka Kurka. Jest młodsza od ukochanego o 5 lat. Zawodowo związana jest z KPS Chemik Police, wcześniej grała w tureckim klubie Karayollari. Gra na pozycji przyjmującej, ma 183 cm wzrostu (jest niższa od Bartosza o 25 centymetrów). Jest także członkinią reprezentacji Polski. Zakochani chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami w sieci. Prywatnie uwielbiają razem podróżować, mają małego pieska, z którym zdjęcia publikują w sieci i, jak podkreśla Bartosz Kurek, ukochana jest jego oczkiem w głowie, niezwykłym wsparciem i uważa ją za najpiękniejszą kobietę na świecie.

Internauci prześcigają się w komentarzach, gratulując młodemu małżeństwu. Pozostaje nam dołączyć do gratulacji i życzyć parze dużo miłości! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bartosz Kurek (@bartkurek88)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.