Barbara Krafftowna 2021
Fot. Hubert Komerski / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Barbara Krafftówna zaraziła się koronawirusem. Aktorkę odizolowano od innych. Jak się czuje?

Za kilka dni jej 93. urodziny

Rafał Kowalski 30 listopada 2021 09:02
Barbara Krafftowna 2021
Fot. Hubert Komerski / Forum

Ponad 13 tysięcy nowych zakażeń koronawirusem to wynik, który wczoraj oficjalnie podało Ministerstwo Zdrowia. W związku z niepokojącymi danymi rządzący pracują nad kolejnymi obostrzeniami. Dbać o siebie musi każdy z nas, ale to starsi zasługują na szczególną troskę. Ogrom wsparcia i opieki otrzymuje od kilku dni Barbara Krafftówna. Aktorka, która piątego grudnia skończy 93 lata, zaraziła się Covid-19.

Barbara Krafftówna ma koronawirusa

Legendarna gwiazda kina, teatru i kabaretu według najnowszych informacji podanych przez Super Express zmaga się z koronawirusem. Barbara Krafftówna miała bardzo o siebie dbać i unikać kontaktu z ludźmi. Spotkania ograniczyła tylko do wąskiego grona osób. W czasie pierwszej fali pandemii przekonywała, że jeśli chodzi o wychodzenie z mieszkania, to wybiera jedynie balkon.

Niestety bezpieczeństwa nie udało zachować się kilka dni temu. Dziennikarza Super Expressu przekazali informację, że ulubienica kilku pokoleń publiczności otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Obecnie pani Barbara przebywa w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jest odizolowana od innych mieszkańców. Na szczęście, jak czytamy w dzienniku, czuje się dobrze, nie ma poważnych objawów, i z dnia na dzień jest jej lepiej.

Mimo to dzień urodzin aktorka spędzi prawdopodobnie sama.

SPRAWDŹ: Barbara Krafftówna pochowała dwóch mężów i straciła jedyne dziecko. Los nie był dla niej łaskawy

Barbara Krafftówna
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Barbara Krafftówna o COVID-19

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Barbara Krafftówna mówiła o tym, jak pandemia zmieniła jej życie. Gwiazda zapewnia, że chciałaby żyć 100 lat, dlatego zachowywała wszelkie środki ostrożności. „Przyjęłam tę nową rzeczywistość i z troski o siebie i innych nie ryzykuję spotkań. Czasem odwiedza mnie bliska przyjaciółka, a z resztą wisimy na telefonach, bo nie chcemy się pozarażać, choć na szczęście wszyscy jesteśmy zdrowi. Lepiej dmuchać na zimne. Nie zamierzam się wystawiać i sprawdzać, czy ja silna, czy ja mocna wobec koronawirusa”, opowiadała aktorka SE.pl. „Nie chodzę na spacery. Nawet nie mam odruchu wychodzenia na balkon. Zakupy robi mi przyjaciółka albo bliższa lub dalsza rodzina. Jestem więc dopieszczona i wypielęgnowana”, dodawała.

Wirus jest niestety nieprzewidywalny i dopadł w końcu także aktorkę. Trzymamy ogromne kciuki za szybkie wyjście z choroby. 

CZYTAJ TEŻMarcin Meller przeszedł zawał serca i chorował na Covid-19. Szczere wyznanie dziennikarza

Barbara Krafftówna
Fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.