Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Antoni Królikowski w szczerym wywiadzie opowiedział o synu i odniósł się do plotek o rozstaniu z żoną

"To dziecko będzie odgrywało ogromną rolę w moim życiu"

Dorota Falkowska 3 marca 2022 09:57
Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

22 lutego na świat przyszedł synek Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Wkrótce po narodzinach małego Vincenta do sieci przedostała się plotka o rozstaniu pary, ale żadne z małżonków do tej pory oficjalnie nie potwierdziło tych doniesień. Podczas swojego pierwszego spotkania z synkiem, aktor tylko częściowo się do nich odniósł. Podczas konferencji programu "Projekt Atlantyk" Antoni Królikowski opowiedział, jak czuje się w roli ojca. Zapytano go również o małżeństwo z Joanną Opozdą

Antoni Królikowski w szczerym wyznaniu o ojcostwie

"Jako tata czuję się świetnie. Mój synek jest najpiękniejszym dzieckiem, jakie widziałem. Na szczęście po mamusi i tak planowaliśmy z Asią. Jest przepiękny, zdrowy i to jest najważniejsze", wyznał Antoni Królikowski w rozmowie z "Party". 

Zapytany przez dziennikarkę o to, jak się poczuł, gdy zobaczył syna po raz pierwszy, przez moment zastanawiał się nad odpowiedzią. Jednak po chwili aktor zdradził kilka szczegółów z tego ważnego wydarzenia. 

Joanna Opozda, Vincent Królikowski, 22.02.2022 rok
Fot. Instagram @joanna.opozda

"Ja chyba tobie takiej wewnętrznej spowiedzi nie dam i nie opowiem o tym, co pomyślałem po narodzinach synka. Natomiast mogę powiedzieć tylko, że kiedy go zobaczyłem pierwszy raz, to poczułem wielkie szczęście i błogosławieństwo, które na nas spadło w postaci małego dziecka. To dziecko, wiem, że będzie zawsze ze mną oraz będzie odgrywało ogromną rolę w moim życiu", wyznał Antoni Królikowski. 

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada: „Proszę się zająć sobą. Nie potrzebuję wsparcia”

Syn aktora i modelki urodził się szczególnego dnia, ponieważ data w kalendarzu wskazywała wtedy na 22.02.2022. Antoni Królikowski wierzy, że to nieprzypadkowy termin. "Wierzę, że to będzie człowiek, który wpłynie na losy świata", podkreślił z dumą. 

Antoni Królikowski o rozstaniu z Joanną Opozdą 

Dziennikarka "Party" poprosiła aktora o komentarz do ostatnich medialnych doniesień na temat jego małżeństwa. Antoni Królikowski odmówił jednak wypowiedzi na ten temat. "Nie sposób komentować tego wszystkiego z szacunku dla niektórych osób i nie robię tego. Cieszę się, ze Vincent jest zdrowy, widzę go codziennie i wiem, że jakby nie było będzie dobrze" – powiedział na koniec. 

Czytaj też: U jej boku stał się wzorem męża i ojca. Oto historia miłości Jana Wieczorkowskiego i Urszuli Karczmarczyk

Życzymy świeżo upieczonym rodzicom i Vincentowi wszystkiego dobrego! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.